Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sukces goni sukces. Natan Gryga wciąż na topie!

Sukces goni sukces. Natan Gryga wciąż na topie!

natan3Dziewięcioletni Natan Gryga ze Zduńskiej Woli idzie przez przeglądy i festiwale muzyczne jak burza. W tym miesiącu po raz kolejny potwierdził, że jego głos i wykonania, są doceniane także poza granicami Polski. Tym razem doskonałe informacje dotarły do Zduńskiej Woli z Portugalii, ze stolicy tego kraju Lizbony. Odbył się tam International Festival Online Competition Portugal Art Carnaval, w którym brał udział Natan. Utalentowany podopieczny Tomasza Marciniaka z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na Pięterku” w Zduńskiej Woli zajął tam I miejsce za wykonanie piosenki pt. ”Cyrk wita Was” z repertuaru Majki Jeżowskiej.

Natan doskonale spisał się też podczas prezentacji na International Competition Festival Of Art „WORLD INTEGRATION”, w wiosennej edycji „Love art all your life” w Belgii (filmik reklamowy organizatorów Festiwalu z Natanem tutaj: --> https://drive.google.com/file/d/1muQXrBsLrulPGEpE15kW_Cxg6eV3ZdgO/view). Ale to nie wszystko...
„Parostatkiem w piękny rejs…” tak zatytułowano Ogólnopolski Konkurs Wokalny Online pamięci Krzysztofa Krawczyka, który zakończył się właśnie w Rawie Mazowieckiej. Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu tylko jednej nagrody głównej i sześciu wyróżnieniach. Jedno z tych wyróżnień, za wykonanie piosenki pt. ”Chciałem być”, otrzymał Natan Gryga. Warto tu zaznaczyć, że w tym konkursie nie było podziału na kategorie wiekowe. Trzeba podkreślić, że pomimo pandemii Natan przy wsparciu rodziny i instruktora Tomasza Marciniaka cały czas intensywnie pracuje na kolejnymi występami. Czego efekty widoczne są niemal co kilka dni. Gratulujemy serdecznie samozaparcia i życzymy kolejnych sukcesów.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u