Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Poszukiwani wpadli przez przypadek

Poszukiwani wpadli przez przypadek

policja2Dwaj poszukiwani, który ukrywali się przed organami ścigania, są już za kratkami dzięki skutecznym interwencjom policjantów. 51–latek wpadł w ich ręce, kiedy niezgodnie z przepisami holował samochód. Natomiast drugi z poszukiwanych - 58-letni mieszkaniec gminy Warta został zatrzymany przez brak maseczki. Obydwaj trafili do Zakładu Karnego, gdzie odbywać będą zasądzoną karę pozbawienia wolności.

 

30 kwietnia policjanci sieradzkiej drogówki patrolując teren gminy Warta, w miejscowości Rossoszyca, zwrócili uwagę na samochód BMW, którego kierowca niezgodnie z przepisami holował dostawczego Mercedesa. Zatrzymali go do kontroli i sprawdzili dane mężczyzny siedzącego za kierownicą auta.. Okazało się, że 51-latek bez stałego miejsca zamieszkania, jest poszukiwany do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto objęty był on dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów. Jak ustalono, obydwa samochody były własnością 34–letniego mieszkańca Warty, który kierował holowanym Mercedesem. Poprosił on swojego znajomego, aby pomógł mu w przetransportowaniu busa do zakładu mechanicznego.
Kolejna interwencja, której efektem było zatrzymanie poszukiwanego, miała miejsce 2 maja w miejscowości Kamionacz. Podczas patrolowania podległego terenu, policjantki z komisariatu w Warcie zainterweniowały wobec idącego poboczem mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. W czasie jego legitymowania, próbował ukryć przed funkcjonariuszkami swoją prawdziwą tożsamość. Policjantki od razu zorientowały się, że mężczyzna próbuje je oszukać. Widząc jednak, że fortel się nie uda, mężczyzna podał swoje prawdziwe dane. Był to 58–letni mieszkaniec gminy Warta. Okazało się, dlaczego chciał oszukać policjantki. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności. Za złamanie obowiązujących obostrzeń oraz podanie fałszywych danych 58–latek został ukarany mandatami karnymi.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u