Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy trener Jutrzenki Warta

Nowy trener Jutrzenki Warta

jutrzenkawartaWczoraj pierwszy trening z piłkarzami czwartoligowej Jutrzenki Warta poprowadził nowy trener Jarosław Wargowiak. Zarząd MKS Jutrzenka zwolnił dotychczasowego szkoleniowca Sylwina Donarta za brak wyników. W rundzie wiosennej Donart zdobył z Juve tylko cztery punkty.

 

34-letni Jarosław Wargowiak jest łodzianinem. Wcześniej prowadził drużyny młodzieżowe m.in. w Akademii Widzewa. Pracował także w Andrespolii Wiśniowa Góra i SMS Łódź. To już czwarty szkoleniowiec Jutrzenki w tym sezonie! Rozgrywki rozpoczynał Michał Łochowski, rundę jesienną kończył Tomasz Jaworski. Rundę wiosenną zaczął z kolei Sylwin Donart, a zakończy Jarosław Wargowiak.
Jak pisze na stronie Jutrzenki Hubert Kamola, karuzela trenerska w Juve trwa! Oby zatoczyła radosne koło pod nazwą - utrzymanie w IV lidze! A z tym będzie trudno, bowiem po przegranym meczu z Ceramiką Opoczno 1:2 z ostatnią drużyną w tabeli, klub z Warty zajmuje 16, zagrożone spadkiem miejsce i ma tylko 23 punkty.

(opr.KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u