Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Memy o mamie. Konkurs w Zduńskiej Woli ruszył

Memy o mamie. Konkurs w Zduńskiej Woli ruszył

mamymemezdMiejski Dom Kultury - Zduńskowolskie Centrum Integracji przygotował konkurs na najlepszego mema o mamie, bo Dzień Matki już niedługo, w ostatnią środę maja, czyli 26 bm. Choć w wielu krajach na świecie jest to święto ruchome. Świętowane w drugą niedzielę maja. Tak jest między innymi w Niemczech, Holandii, Australii, Belgii, Szwajcarii, Kanadzie i we Włoszech.

 

W USA Dzień Matki ustanowiono dzięki Ann Marie Jarvis, która chciała w ten sposób uczcić starania jej matki na rzecz emancypacji i docenienia kobiet w społeczeństwie. Od tamtego czasu obchodzi się go za Atlantykiem w ostatnią niedzielę maja. I trzeba przyznać, że Amerykanie robią to z wielkim rozmachem. Dzień Matki świętowany jest bowiem podczas wydarzeń na boiskach sportowych, w programach telewizyjnych i propagowany jest na forach społecznościowych przez wielu celebrytów i polityków. Ale zduńskowolska placówka wierna jest dacie polskiej i na humorystyczne obrazki - memy z mamami - czeka tylko do 25 maja.
Prace można przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin dostępny pod adresem:  https://www.mdk-zdunskawola.pl/.../REGULAMIN-KONKURSU-NA...
Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj: https://www.mdk-zdunskawola.pl/.../KARTA-ZG%C5%81OSZENIA.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u