Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Natan Gryga nie zwalnia. Kolejne nagrody dla 9-latka. 54. już w tym roku

Natan Gryga nie zwalnia. Kolejne nagrody dla 9-latka. 54. już w tym roku

natanrodzinaZaledwie 9-letni wokalista z Brzeźnia, a podopieczny Tomasza Marciniaka, instruktora śpiewu z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli, Natan Gryga na VI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej StarAch - Park Kultury w Starachowicach zajął I miejsce. A brzezinianin, nie zduńskowolanin, choć w tym mieście się kształci, co cieszy jego rodziców Iwetę i Dariusza, nagrodę dostał za wykonanie piosenki „Bratnie dusze”.

 

Doskonałe informacje dotarły do Zduńskiej Woli z Sofii, stolicy Bułgarii, gdzie odbył się X International Festival „ABANICO”. Organizatorem była Music Agency „ARTVOICES” z Bułgarii. Podopieczny Tomasza Marciniaka zdobył i tam I miejsce w kategorii "World Pop song", a także został nominowany do nagrody Grand Prix Festiwalu. Rywalizacja o to trofeum odbędzie się 15 i 16 maja. A zatem serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach. To już 54. trofeum w tym roku dziewięciolatka, a przecież mamy dopiero początek maja! Serdecznie gratulujemy Natanowi i jego opiekunowi! I życzymy kolejnych sukcesów. Przypomnijmy, że w całym 2020 roku w dorobku chłopca było ich ponad osiemdziesiąt na festiwalach (https://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12748-natan-gryga-podbi-festiwale-niemal-caego-wiata-w-2020-roku-zdoby-64-nagrody), przeglądach oraz konkursach krajowych i międzynarodowych! Czyżby szykował się nowy rekord Natana w tym roku? Czego siewie.tv życzy młodzieńcowi, jego opiekunowi oraz rodzinie, która wspiera syna i poświęca wiele czasu, aby go dowieźć z Brzeźnia do Zduńskiej Woli na zajęcia śpiewu. Życzymy kolejnych sukcesów z całego serca.

KaMi S

Podobne o wcześniejszych osiągnięciach chłopca:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13366-sukces-goni-sukces-natan-gryga-wci-na-topie
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13345-9-latek-ze-zduskiej-woli-wci-w-doskonaej-formie
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13321-norbert-kuwik-i-natan-gryga-nie-schodz-z-podium
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13290-sukcesy-wokalistow-z-pmdk-qna-piterkuq-w-zduskiej-woli
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12777-natan-gryga-podbi-mexico-city
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13241-norbert-kuwik-bezkonkurencyjny-w-hiszpanii
https://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12732-viva-las-vegas-wiwat-natan-gryga

Wykonań Natana można posłuchać na:
https://www.youtube.com/watch?v=LTJrQJRy6dw
https://www.youtube.com/watch?v=S02IPIGye-o

Rozmowa z rodzicami Natana dostępna także w archiwum siewie,tv na:--> https://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/122c75-talent-na-miar-europy?fbclid=IwAR1em4gwuNA3k9XRhf6S6a3PBV58rmTIdnMXFhCS0MFG5P_LftLJsE5qGeI

Fot. Z sukcesów Natana cieszy się cała rodzina, rodzice, młodszy brat i niespełna dwumiesięczna siostrzyczka/ z arch. Iweta Gryga, z FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u