Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Firma Brubeck przekazała 2,5 tysiąca maseczek dla uczniów zduńskowolskich szkół

Firma Brubeck przekazała 2,5 tysiąca maseczek dla uczniów zduńskowolskich szkół

brubeckDwa i pół tysiąca maseczek wielokrotnego użytku trafiło do uczniów z klas I-III ze zduńskowolskich podstawówek. Maseczki podarowała renomowana firma Brubeck Global Trading sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Opiesinie pod Zduńską Wolą, a specjalizująca się w produkcji odzieży termoaktywnej, m.in. dla sportowców, alpinistów, kolarzy, biegaczy, podróżników i żołnierzy. Koszt takiej jednej maseczki w sklepie internetowym to wydatek rzędu ponad 40 złotych.

 

To maseczki uszyte z najwyższą starannością, z wysokiej jakości tkanin. Niszczą wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy typu otoczkowego, w tym wirus GRYPY. Mają potwierdzoną skuteczność działania antywirusowego do dziesięciu prań w 40 stopniach Celsjusza i działania antybakteryjnego do piętnastu prań w tej samej temperaturze. Działania antywirusowe potwierdzone są badaniami laboratoryjnymi. Maseczki mają też dezintegrację osłony lipidowej wirusa. – W związku z powrotem klas I-III postanowiliśmy wspomóc uczniów maseczkami wspierającymi ochronę przed koronawirusem. Otwarcie szkół w reżimie sanitarnym jest ogromnym wyzwaniem i naszym gestem chcemy pokazać, że myślimy odpowiedzialnie o lokalnej społeczności. Wraz z powrotem starszych klas dostarczymy kolejną partię maseczek. W imieniu zarządu życzę dużo zdrowia oraz optymizmu – mówił Dominik Kosuń, dyrektor zarządzający firmy Brubeck. Maseczki przekazane przez Brubeck zostaną podzielone między zduńskowolskie szkoły podstawowe oraz przedszkola. Tam ich dystrybucją zajmą się dyrektorzy i nauczyciele.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u