Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Diler wpadł. Na rynek nie trafi 1400 gramów metamfetaminy

Diler wpadł. Na rynek nie trafi 1400 gramów metamfetaminy

policja2Sieradzcy policjanci przejęli prawie 1400 gramów środków odurzających, które nie trafią na czarny rynek. Zatrzymali również 22-letniego mieszkańca powiatu kaliskiego, który zajmował się tym przestępczym procederem.

Prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, dzięki intensywnej analizie zebranych informacji funkcjonariusze wpadli na trop 22-letniego mieszkańca powiatu kaliskiego, którego podejrzewali o nielegalny proceder. Ustalili, że przyjeżdża on na teren powiatu sieradzkiego, a w samochodzie może przewozić środki odurzające. Wieczorem 5 maja mężczyzna przebywał w gminie Błaszki. Samochód, którym poruszał się podejrzewany mężczyzna, kryminalni „namierzyli” na pobliskiej stacji paliw. Policjanci potwierdzili, że był to 22-letni mężczyzna, który od dłuższego czasu był w zainteresowaniu policjantów.
W czasie przeszukania policjanci znaleźli przy nim owinięte czarną folią "zawiniątko" z białą substancją. Mężczyzna przyznał, że to środki odurzające na jego własny użytek. 22-latek usiłował wprowadzić policjantów w błąd, co do adresu zamieszkania. Jednak funkcjonariusze szybko ustalili posesję w powiecie kaliskim, w której faktycznie przebywał. Policjanci przeszukali mieszkanie zajmowane przez 22-latka. W szafie jednego z pomieszczeń znaleźli tekturowe pudełko, w którym była torebka foliowa z metamfetaminą oraz kilka dilerek z porcjami białej substancji przygotowanej do dalszej dystrybucji. W szafie policjanci znaleźli również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. Łącznie zabezpieczyli prawie 1400 gramów metamfetaminy.
22-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Sieradzu sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Mężczyzna nie miał w przeszłości konfliktów z prawem.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u