Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Termy Uniejów z wielką promocją czasową od 29 maja. Wykupisz dwie godziny, pluskasz się przez trzy

Termy Uniejów z wielką promocją czasową od 29 maja. Wykupisz dwie godziny, pluskasz się przez trzy

basenyTermy Uniejów chcą przyciągnąć po miesiącach zamknięcia jak najwięcej gości. Zgodnie z rozporządzeniem rządu, ogłoszonym pod koniec kwietnia, obiekty takie jak ten uniejowski, będą mogły wznowić swoją działalność 29 maja. Od tego dnia przez niemal miesiąc na spragnionych wodnych harców przygotowano specjalną promocję.

 

W związku z wprowadzeniem IV etapu odmrażania gospodarki, ponownie zostanie otwarty kompleks termalno – basenowy Termy Uniejów. W związku z panującą pandemią wdrożono na obiekcie szereg zabezpieczeń, które mają na celu zapewnienie bezpiecznego pobytu, m.in. to limit odwiedzających Termy w jednym momencie – co pozwoli zachować odpowiedni dystans. Obowiązywać będzie dezynfekcja rąk oraz dezynfekcja powierzchni wspólnych. Po ponownym otwarciu na gości czeka specjalna promocja! Każdy klient otrzyma 50 procent czasu więcej do zakupionego biletu. Oznacza to, że np. przy zakupie biletu dwugodzinnego, trzecia godzina wodnej zabawy dodawana jest gratis, w prezencie. Akcja promocyjna potrwa od 29 maja do 25 czerwca. Regulamin promocji dostępny jest na:--> tutaj.
Wszystkim, którzy przez te kilka miesięcy zapomnieli, jakie atrakcje czekają w kompleksie termalnym przypominamy, że to wiele zjeżdżalni, rwąca rzeka, zewnętrzny wodny plac zabaw, baseny solankowe, basen pływacki, sauny tematyczne o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza, tężnia oraz komnata śnieżna. Dostępna także będzie już restauracja, punkty gastronomiczne, a nawet bar na wodzie.

KaMi S

Fot. uniejow.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u