Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Odkryte baseny w Zduńskiej Woli czynne będą w drugi dzień wakacji

Odkryte baseny w Zduńskiej Woli czynne będą w drugi dzień wakacji

MOSIRGLOWNECzy historia lubi się powtarzać? Już chyba z czwarty rok z rzędu, a może i piaty! Jak jest ciepło na początku czerwca, to nie ma wody w basenach przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. Ośrodek ma być otwarty dopiero 26 czerwca, a na ten czas synoptycy nie przewidują raczej upałów. Mieszkańcy zachodzą w głowę, dlaczego po raz kolejny nikt z Relaksu nie czuwa nad prognozami?

Nawet w tym roku, nie będzie tak, jak w latach poprzednich w dniu zakończenia roku szkolnego, że baseny się otworzą. A ten wypada 25 bm. Wtedy w latach poprzednich można było nawet po południu wejść na kąpielisko za tzw. free... W tym roku takiej okazji nie będzie. Ośrodek otwarty zostanie dopiero w sobotę 26 czerwca od godziny 10. Ale już będzie płatny! Jedyna dobra wiadomość, to ta, że ceny wejść się nie zmienią. Będą takie same jak w 2020. Czyli, goście zapłacą 12 zł – za bilet normalny i 6 zł – ulgowy. Ten ostatni , jak podaje na swojej stronie MOSiR, przysługuje osobom niepełnosprawnym, dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom do 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz emerytom,rencistom po okazaniu legitymacji. Co ważne! Posiadaczom Miejskiej Karty Rodziny oraz Zduńskowolskiej Karty Seniora przysługuje rabat w wysokości 50 procent od wszystkich cen biletów wstępu. Dodajmy, że ośrodek przechodzi właśnie wielką metamorfozę. Remontowane są toalety publiczne, poprawiana farba w basenach i koszona trawa. To wszystko, aby pod koniec miesiąca ośrodek był zwarty i gotowy dla gości!
Ale jak można zobaczyć na FB MOSiR-u ze Zduńskiej Woli baseny są najbardziej reklamowane. Relaks zaprasza... także. A dokładnie proponuje w najbliższych dniach spływy kajakowe i mecze w różnych dyscyplinach. Czy na tym ośrodek zarobi? Czy na bywalcach basenów? Trudno pojąć taką politykę medialną. Ale cóż, jakby co, Rada Miasta dołoży, jak ostatnio 70 tys. zł.. A roboty wykonuje ośrodek sam...

KaMi S

Więcej na: http://mosir-zdunskawola.pl/obiekty/baseny/

misorpolkolnie

mosirrlipca

mosierezd

mosirczerw

MOSIR6

MOSIR3

MOSIR5

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u