Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Atrakcyjny weekend w Działoszynie: występy Camasutry i After Party oraz Festiwal Kolorów

Atrakcyjny weekend w Działoszynie: występy Camasutry i After Party oraz Festiwal Kolorów

dzialoszynSynoptycy zapowiadają na nadchodzący weekend iście letnią pogodę, a to dobrze wróży organizatorom imprez, jakie zaplanowano na sobotę i niedzielę w Działoszynie. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne zrezygnowano z Dni Działoszyna, ale tamtejszy dom kultury zdecydował się na kilka mniejszych wydarzeń na najbliższe tygodnie.

 

W sobotę od godz. 16 zaplanowano promocję tradycji ludowych z obszaru Lokalnej Grupy Działania "Kraina Wielkiego Łuku Warty". W Parku Strażaka w Działoszynie czekać będzie wiele atrakcji. W programie przewidziano m.in.: występy uczestników zajęć MGDK w Działoszynie, występ Zespołu Ludowego Bałdrzychowianie, obrzędy Nocy Świętojańskiej oraz występ gwiazdy wieczoru - Zespołu After Party. W Parku Strażaka stanie także strefa kibica, w której będzie można obejrzeć mecz Polska-Hiszpania.
Niedzielne atrakcje także rozpoczną się od godz. 16. Te dla dzieci przygotują pracownicy Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Działoszynie. Podobnie jak w sobotę, nie zabraknie koncertów. Na scenie pojawią się: Camasutra, Nowator oraz Bartosz Jagielski Imprezie towarzyszyć będzie Festiwal Kolorów, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u