Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł Mieczysław Mikołajczyk, wieloletni nauczycie II LO w Zduńskiej Woli

Zmarł Mieczysław Mikołajczyk, wieloletni nauczycie II LO w Zduńskiej Woli

pogrzebZmarł Mieczysław Mikołajczyk, wieloletni nauczyciel historii w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

 

Zmarły 12 czerwca nauczyciel miał 74 lata. Dwa lata temu w maju 2019 roku, jako gość honorowy spotkania rocznika z lat 1980- 1984 mówił: " To do zobaczenia znów. Może za pięć lat. w tym samym gronie...". Ostatnie pożegnanie ukochanego przez absolwentów z "Jasnej" pedagoga odbędzie się w piątek 18 czerwca o godz. 15 w parafii św. Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli przy ul. Zielonej. Potem nastąpi pochówek na cmentarzu przy ul.Łaskiej. II LO o Zmarłym napisało:
Ludzie szlachetni odchodzą otoczeni wdzięczną pamięcią żywych” Z głębokim żalem żegnamy naszego wieloletniego kolegę, nauczyciela i wychowawcę śp. Mieczysława Mikołajczyka We wspomnieniach na zawsze pozostanie wyjątkowym człowiekiem, pełnym radości życia, ciepła i życzliwości dla innych. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu. Dyrekcja , nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u