Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tym razem pijanemu kierowcy dopisało szczęście

Tym razem pijanemu kierowcy dopisało szczęście

264-131719Ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca, który wjechał do przydrożnego rowu na drodze Osjaków - Drobnice. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

17 czerwca tuż przed godziną 16 dyżurny wieluńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż na drodze Osjaków-Drobnice do przydrożnego rowu wjechało auto. Skierowani na miejsce policjanci z komisariatu w Osjakowie ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Z relacji świadka wynikało, że przejeżdżając tą drogą zauważył w przydrożnym rowie samochód Alfa Romeo. Zatrzymał się aby udzielić kierowcy pomocy. Od siedzącego za kierownicą 34-latka wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Okazało się że miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u