Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragedia na zbiorniku Jeziorsko. Mężczyzna utonął, 6-letnia dziewczyna w szpitalu

Tragedia na zbiorniku Jeziorsko. Mężczyzna utonął, 6-letnia dziewczyna w szpitalu

jeziorskoptakiDo tego wypadku doszło dziś tuż przed godziną osiemnastą. Właśnie wtedy wywróciła się łódka płynąca po zbiorniku Jeziorsko. W wodzie znalazły się dwie lub trzy osoby. Jedna utonęła!

 

Stało się to na wysokości ośrodka wypoczynkowego we wsi Kościanki, w gminie Dobra w województwie wielkopolskim. W łódce były dwie lub trzy osoby (jeszcze około godz. 21 ustalała to policja i straż pożarna z Turku): mężczyzna o nieustalonej tożsamości oraz 6-letnia dziewczynka i prawdopodobnie chłopiec (?). Mężczyzna utonął. Jego ciało wyłowili około godz. 19 płetwonurkowie z jednostki specjalistycznej z Sieradza. Dziewczynkę wyłowiono kilka minut po tragedii. Ocalała tylko dlatego, że miała na sobie kamizelkę ratunkową. Dziecko zabrał do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak nas poinformował oficer prasowy PSP w Turku, st. kpt. Krzysztof Gruszczyński, do poszukiwań domniemanej trzeciej ofiary wezwano strażaków z kilku jednostek PSP z woj. wielkopolskiego. Jeszcze dziś rozpoczęli oni poszukiwania przy pomocy sonarów.

LEK.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy

 

 

 

 

 

 

 

"Dobranoc, przystojniaku!"

Pewien facet chciał przenocować w hotelu, ale wszystkie pokoje były zajęte.
- Może ma pan jednak jakiś wolny pokój, albo chociaż jakieś łóżko? Mogę spać gdziekolwiek - poprosił recepcjonistę.
- No cóż, mam dwuosobowy pokój w którym mieszka tylko jeden facet i prawdopodobnie byłby zadowolony ze współlokatora, bo to obniżyłoby mu koszty. Ale prawdę mówiąc, on chrapie tak głośno, że skarżą się na niego nawet lokatorzy z sąsiednich pokoi, tak więc nie wiem, czy będzie pan zainteresowany.
- Nie ma sprawy, wezmę ten pokój.
Następnego ranka recepcjonista pyta faceta:
- Jak się panu spało?
- Lepiej niż kiedykolwiek.
- A co z chrapaniem, nie przeszkadzało panu?
- Nie, natychmiast go uciszyłem.
- W jaki sposób?
- Już leżał w łóżku, kiedy wszedłem do pokoju. Przechodząc pocałowałem go w policzek i powiedziałem "Dobranoc, przystojniaku!", a on obserwując mnie, nie zmrużył oka przez całą noc!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u