Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Szok i niedowierzanie! Śniadanie mistrzyń w Zduńskiej Woli odwołane! Przez COVID?

Szok i niedowierzanie! Śniadanie mistrzyń w Zduńskiej Woli odwołane! Przez COVID?

mistrzynieeZDByły wielkie zapowiedzi, wielkie nadzieje związane z tematyką "Śniadania z mistrzyniami olimpijskimi", m.in. o depresji wśród dzieci w czasach pandemii. O tym miało być w Zduńskiej Woli w najbliższą niedzielę ( więcej na: ---> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/14296-niedzielne-nie-tylko-niadanie-z-mistrzyniami-olimpijskimi-w-zduskiej-woli#comments).

 

Ale nie będzie! Ponoć właśnie przez pandemię w mieście? Choć ta od kilku tygodni utrzymuje się na niemal takim samym poziomie. Jedynie przybywa osób na kwarantannie, a te przecież na śniadanie by nie przybyły (w czwartek 25 bm. mowa o 1.136 osobach na kwarantannie i od 21 listopada nowa jest o jednym zgonie w powiecie zduńskowolskim). Takie tłumaczenie, jak poniżej w zawiadomieniu, nie zadowala pań, które się zapisały na wspomniane niedzielne "śniadanie". Bo w Zduńskiej Woli wciąż można chodzić masowo do kina. Odbywają się bowiem w mieście zawody sportowe w halach z udziałem publiczności, festiwale, wystawy, wernisaże, popisy, koncerty i kabaretowe występy, m.in. w Ratuszu! I taki, jak np. niedawno miał miejsce podczas występu Stanisławy Celińskiej w Zduńskiej Woli przy pełnym obłożeniu sali widowiskowej. Ale nie będzie spotkania w wielkiej - jak podawano w zapowiedziach - nowej hali sportowej przy "piątce"?! Co najmniej kilkadziesiąt zduńskowolanek i mieszkanek regionu, które zarejestrowały się w necie na nie, otrzymało w czwartek mail takiej jak poniżej treści:

"Śniadanie Mistrzyń Zduńska Wola ODWOŁANE

Szanowni Państwo. Najbliższe, zaplanowane na 28 listopada, spotkanie z cyklu "Śniadanie Mistrzyń" zostaje odwołane. Decyzję taką podjęliśmy wspólnie z Miastem Zduńska Wola, mając na uwadze obecne poziomy nowych zakażeń koronawirusem. Nie mamy jednak do przekazania tylko złych wieści, bowiem chcemy Państwu donieść, że Śniadanie Mistrzyń odbędzie w formie konferencji on-line, za około 2 tygodnie. Link do tego spotkania, wyślemy Państwu oczywiście z należytym wyprzedzeniem, mamy więc nadzieję, że mimo wszystko - spotkamy się przynajmniej w internecie. Mamy nadzieję, że nasza decyzja nie sprawiła Wam nadmiernych kłopotów, jeśli jednak tak się stało - bardzo przepraszamy. A zatem - do zobaczenia przed ekranem już wkrótce.

Pozdrawiamy

Fundacja Otylii Jędrzejczak."

Mieszkańcy Zduńskiej Woli aktualną sytuację epidemiologiczną i liczbę osób zaszczepionych mogą na bieżąco śledzić na:: --> https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/poziomwyszczepienia w linku powiat zduńskowolski.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u