Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Oficjalne otwarcie i Termalna Majówka - zapraszają Termy Poddębice

Oficjalne otwarcie i Termalna Majówka - zapraszają Termy Poddębice

termypodebiceDla wszystkich spragnionych termalnego relaksu mamy świetną wiadomość! W niedzielę, 1 maja na oficjalne otwarcie i Termalną Majówkę zapraszają Termy Poddębice. Termy Poddębice ruszają w pełnej odsłonie!

 

Strefa basenowa oferuje siedem basenów zewnętrznych i wewnętrznych z gejzerami, masażerami, leżankami, grotami sztucznej fali i dzikimi rzekami. Oprócz tego dla najmłodszych wodny plac zabaw oraz dla wielbicieli dużej ilości bąbelków - wanna z hydromasażem jacuzzi. Baseny wypełnione są naturalną wodą termalną znakomitej jakości, o temperaturze 30-38 stopni. Specjalnie przygotowane na dwóch poziomach strefy saun mają do zaoferowania kąpiele w saunach fińskich z koloroterapią, łaźniach parowych z aromaterapią, saunach infrared oraz saunarium z aromaterapią. Poza kąpielami saunowymi, strefa oferuje pobyt w komnacie solnej z tężniami, zabiegi na ścieżce Kneippa oraz relaks na słonecznej łące czy tarasie wypoczynkowym. Termy otwierają się o godz. 10.
„Termalna Majówka” odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach: w kompleksie geotermalnym przy ulicy Adama Mickiewicza oraz na placu Kościuszki, gdzie zagrają: Trubadurzy, Robert Janowski i Shaun Baker&Jessica Jean. Gwiazdą wieczoru będzie C-Bool, który wejdzie na scenę około godz. 21. Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje: Festiwal Smaku i Kolorów, trampoliny i dmuchańce, liczne konkursy i zabawy, a także Bieg bez barier. Gorrrrąco polecamy!

KaMi S

gfnocrop

1poddebice

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKiedy przychodzi Matka Boska...

Na religii dzieci uczą się o Matce Boskiej.
- A do mojej mamy Matka Boska często przychodzi w nocy - chwali się Stasiu.
- Jak to możliwe? - pyta katechetka.
- Jak idziemy spać i gasimy światło, to po jakimś czasie mama woła: O Matko Boska, znowu ty?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u