Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Michał Czechowicz, poddębicki policjant mistrzem świata w karate

Michał Czechowicz, poddębicki policjant mistrzem świata w karate

268-156607Sierżant Michał Czechowicz, policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, po raz kolejny pokazał na co go stać. Został Mistrzem Świata w Karate Kontaktowym. To jeden z wielu sukcesów, które funkcjonariusz ma na swoim sportowym koncie.

 

Mistrzostwa Świata Karate UWK odbywały się w Szczecinie od 16 do 18 września 2022 roku. W tych zawodach uczestniczył sierżant Michał Czechowicz. Wywalczył tytuł Mistrza Świata w Karate Kontaktowym w wadze do 80 kg. Ponadto wspólnie z drużyną zajął I miejsce w Kumite Ippon Shobu w karate Generalnym i II miejsce w Kumite Rotation w Karate Generalnym. Po tych osiągnięciach nie spoczął na laurach. 2 października w IV Pucharze Polski UWK w Łęczycy wywalczył I miejsce w Kumite Kontaktowym i I miejsce w Kumite Drużynowym Rotation. Sierżant Czechowicz jest sportowcem utytułowanym: w roku 2020 na Mistrzostwach Świata zdobył złoty medal, a w 2021 roku podczas Mistrzostw Polski Karate UWK zdobył srebrny medal w karate kontaktowym.
Michał Czechowicz jest członkiem Kadry Narodowej w Karate Kontaktowym, Tradycyjnym i Generalnym. Jest także aktualnym Mistrzem Polski w Karate Profesjonalnym. Policjant rozpoczął swoją przygodę z karate jako 18-letni chłopak. Zachwyciła go kontaktowa dyscyplina pochodząca z Japonii. Zaangażowanie i oddanie szybko zaowocowały sukcesami. To dowód, że warto robić to, co się lubi i mieć z tego satysfakcję. Rozwijając swoje zainteresowania można naprawdę wiele osiągnąć. Dzięki ciężkiej pracy i samodyscyplinie Michał spełnił swoje marzenia, jednak nie zamierza na tym poprzestać. Trener Michała zapewnia: - Jest naprawdę dobry, ma jak to my mówimy instynkt walki. A niewielu go posiada! Nie ma sobie równych. Serdecznie gratulujemy i życzymy Michałowi dalszych sukcesów sportowych i zawodowych.

sierż. sztab. Sylwia Kaźmierczak
Oficer Prasowy KPP w Poddębicach

268-156608

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u