Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Groźny i uciążliwy włamywacz zatrzymany

Groźny i uciążliwy włamywacz zatrzymany

zlodziejDziałoszyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 13 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Działoszynie intensywnie pracowali nad sprawami włamań i kradzieży w domach jednorodzinnych, do których doszło na terenie miasta od początku listopada. 20 listopada dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolejnym włamaniu na terenie tego miasta. W każdym przypadku metoda działania włamywaczy była podobna. Sprawcy do mieszkania dostawali się poprzez wyważenie skrzydła okiennego lub drzwi tarasowych. Kradli głównie biżuterię oraz pieniądze.
Policjanci sprawdzali każdy trop. Zebrany materiał dowodowy oraz profesjonalizm działoszyńskich funkcjonariuszy doprowadził do wytypowania włamywacza. Jak się okazało, ich przypuszczenia były trafne i jeszcze tego samego dnia zatrzymano 31-letniego mieszkańca Działoszyna. Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia dwóch kradzieży z włamaniem. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 13 000 złotych. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 31-latka na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Wioletta Mielczarek
Oficer Prasowy KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u