Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodziejaszek miał ,,w sobie'' 2,5 promila i... jeszcze uciekał!

Złodziejaszek miał ,,w sobie'' 2,5 promila i... jeszcze uciekał!

policjawozDawno już zduńskowolscy policjanci nie mieli takiej akcji! Po pościgu zatrzymali do kontroli pijanego rowerzystę. Miał 2,5 promila alkoholu i uciekał „wężykiem” do domu z piwem, które wcześniej ukradł ze stacji paliw. Dwanaście (!) puszek piwa wróciło do dalszej sprzedaży, a rowerzysta do domu z mandatami na łączną kwotę 3000 zł.

 

W miniony czwartek 1 grudnia, krótko po północy, policjanci podczas patrolowania miasta, zobaczyli na ulicy Szadkowskiej rowerzystę, który kierował się w stronę Szadku. Sposób jazdy wzbudził zainteresowanie funkcjonariuszy. Dlatego zatrzymali go do kontroli. 36-letni mieszkaniec zduńskowolskiej gminy, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu! W trakcie badania stanu trzeźwości kierującego, dyżurny podał podległym patrolom informacje, że ze stacji paliw, jakiś mężczyzna ukradł 12 puszek piwa i uciekł na rowerze.
Po usłyszeniu tej informacji patrol legitymujący rowerzystę sprawdził zawartość torby, którą 36-latek przewoził na bagażniku. Okazało się, że zatrzymali złodzieja. Razem z nim dotarli na pobliską stację paliw. Pracownik rozpoznał sprawcę kradzieży. 36-latek został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, a także w wysokości 500 zł za kradzież. Z mandatami o łącznej wartości 3000 zł, wrócił pieszo do domu. A puszki z piwem - do dalszej sprzedaży.

sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk
Oficer Prasowy KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u