Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Desperat uratowany po pięciu godzinach poszukiwań

Desperat uratowany po pięciu godzinach poszukiwań

policjaaWieluńscy policjanci poszukiwali 27-letniego mieszkańca gminy Konopnica. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy, informując, że chce odebrać sobie życie. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy mężczyzna został odnaleziony i trafił pod opiekę medyków

 

8 czerwca, tuż po północy dyżurny wieluńskiej komendy otrzymał informację, że młody mężczyzna połączył się z numerem alarmowym, mówiąc, że chce odebrać sobie życie. W toku pierwszych czynności ustalono personalia tegoż mężczyzny. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Konopnica. Skierowani do miejsca ostatniego przebywania mężczyzny, policjanci z Osjakowa ustalili, że kilkanaście minut wcześniej, po sprzeczce ze znajomą wyszedł on z domu, po czym zadzwonił na numer alarmowy informując o swoich planach i wyłączył telefon. Funkcjonariusze każdy sygnał o zaginięciu osoby traktują priorytetowo. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, do których dołączyli policjanci z Komisariatu Policji w Białej i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu oraz strażacy z jednostek OSP i PSP. Do poszukiwań został również zadysponowany pies służbowy.
Po około pięciu godzinach policjanci pionu kryminalnego, w lesie przy drodze Konopnica-Bębnów ujawnili mężczyznę przypominającego rysopisem zaginionego, który na widok policjantów zaczął uciekać. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że jest to poszukiwany 27-latek. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił pod opiekę służb medycznych.

mł.asp. Katarzyna Stefaniak
KPP w Wieluniu

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u