Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Teraz powącha inny świat...zza krat?

Teraz powącha inny świat...zza krat?

W areszcie w Łasku przebywa 26-letni łaskowianin, którego ochrona sklepu z kosmetykami przyłapała na kradzieży kosmetyków, w tym markowych perfum. I to na niemałą kwotę! Łupy, z którymi próbował wyjść ze sklepu warte były ponad 500 złotych. Około godziny 10.30 pracownik ochrony zauważył na ekranie monitoringu, jak młody mężczyzna przechodząc między regałami, podejrzanie się zachowuje i chowa kosmetyki pod bluzę. Nieświadomy złodziej, że został namierzony przez ochronę, próbował wyjść ze sklepu. Wtedy na jego drodze stanął pracownik punktu. O całym zajściu od razu powiadomiono policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Okazało się, że mężczyzna ukradł towar, w tym perfumy. Tłumaczył się, że chciał zapłacić, ale zapomniał pieniędzy.  
Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jedno jest pewne. Powietrze w areszcie i w więziennej celi raczej markowymi kosmetykami nie pachnie...


Ewa Dobrowolska
korespondnent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u