Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy kierownik ARiMR w Zduńskiej Woli. To radny z PiS - Adam Synowiec

Nowy kierownik ARiMR w Zduńskiej Woli. To radny z PiS - Adam Synowiec

arimrzdwolaAdam Synowiec, związany z Prawem i Sprawiedliwością zastąpi odwołaną 4 lutego Edytę Łabędzką na stanowisku kierownika biura Agencji Restrukturyzacji i Moderniacji Rolnictwa w Zduńskiej Woli (więcej o odwołaniach na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/4893-rze-kierownikow-powiatowych-w-arimr-odwoani-take-w-zduskiej-woli-i-sieradzu). Synowiec ma 40 lat, pochodzi z Jeleniej Góry.

 

Adam Synowiec jest radnym w Radzie Miasta Zduńska Wola. W tej kadencji - członkiem Komisji Budżetu i Gospodarki Miejskiej, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, Przewodniczącym Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości oraz Przewodniczącym Komisji doraźnej ds. opracowania projektu Miejskiej Karty Rodziny. Był także radnym miejskim w latach 2002-2006 oraz radnym powiatowym w latach 2006-2010. Pełnił również funkcję asystenta wicewojewody łódzkiego, kiedy był nim Witold Gwiazda (PiS, obecny przewodniczący RM Zduńska Wola).

Przez 9 lat pracował w Urzędzie Miejskim w Łasku w Wydziale Oświaty, Kultury, Promocji i Spraw Społecznych gdzie odpowiadał m.in. za fundusze europejskie. Synowiec zamieszany był także w ,,aferę'' medialną, łączoną z poprzednikiem obecnego prezydenta Zduńskiej Woli Zenonem Rzeźniczakiem. W tak zwanej części samorządowej tej afery korupcyjnej chodziło o ulotkę wyborczą z 2005 r. "Dlaczego nie zagłosuję na Marka Trzcińskiego". Synowiec znalazł się w grupie oskarżonej o poświadczenie w niej nieprawdy. Ostatecznie został uniewinniony. Przypomnijmy, że podobne stanowisko po Krzysztofie Wodzinowskim objął w Sieradzu były sekretarz powiatu zduńskowolskiego Jacek Hillebrand (więcej na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/4919-z-sekretarza-powiatu-na-kierownika-biura-arimr-w-sieradzu).

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u