Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Muzycznie i poetycznie w Szadku

Muzycznie i poetycznie w Szadku

Tak na pewno będzie w najbliższy piatek, 23 marca. o godz. 18 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku, który zaprasza na spotkanie z poetką i malarką w jednej osobie, Barbarą Tyszkiewicz.

Debiutowała w 1987 r. na łamach tygodnika "Życie Zduńskiej Woli", jej wiersze publikowane były również w "Nad Wartą", "Echa", "Siódmej Prowincji" oraz w folderach i katalogach platycznych. W swym dorobku ma także 15 wystaw indywidualnych i kilkanaście zbiorowych. Jest laureatką wielu konkursów literackich i plastycznych. W minionym roku Barbara Tyszkiewicz obchodziła jubleusz 25-lecia pracy twórczej. Z tej okazji wydała dziewiąty tomik poetycki pt. "Atomy duszy".

Na spotkaniu w Szadku będą prezentowane wiersze z tego tomiku oraz wcześniejszych. Będzie można także obejrzeć grafiki zduńskowolanki oraz jej prace olejne. Towarzysząco wystąpi Zbigniew Godlewski z Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.


Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u