Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzkie Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Sieradzkie Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

sieradzDni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami. Wydarzenie zaplanowane na 21 maja będzie dla mieszkańców Sieradza okazją do tego, by zobaczyć, jak dzięki funduszom europejskim zmienia się przestrzeń miasta. Dni Otwarte FE mają również zachęcić lokalną społeczność do realizowania swoich wizji za pomocą środków unijnych.

 

Informacje o Funduszach Europejskich będzie można uzyskać na stoisku plenerowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz podczas prezentacji filmów przybliżających efekt zrealizowanych projektów. Urząd Marszałkowski w zakresie Dni Otwartych planuje zorganizować trzy duże wydarzenia o charakterze kulturalno-sportowym w trzech miejscowościach naszego regionu: Piotrkowie Trybunalskim (19.05), Łęczycy (20.05) i Sieradzu. Impreza rozpocznie się 21 maja, o godz. 16. na sieradzkim rynku. Dla uczestników przygotowano gry i zabawy sportowe - pokazowy mecz rugby z drużyną Budowlani Łódź, konkursy z nagrodami, pokój zagadek oraz warsztaty fotograficzne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe. Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się już po raz czwarty w całej Polsce i, jak przekonują organizatorzy, będą świetną okazją do odwiedzania (za darmo lub ze zniżką) miejsc popularnych, jak i tych niedostępnych na co dzień.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sieradza do aktywnego uczestniczenia w planowanym wydarzeniu. Więcej szczegółów na: www.dniotwarte.eu

MD

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u