Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności XIII Wielki Turniej Rycerski w Uniejowie poprowadzi Daniel Olbrychski

XIII Wielki Turniej Rycerski w Uniejowie poprowadzi Daniel Olbrychski

Turniej-Rycerski2-2W nadchodzący weekend 1-2 lipca w Uniejowie odbędzie się doroczny wielki Turniej Rycerski. To już 13-te spotkanie u stóp Zamku w Uniejowie, ale w staraniach o to, by w trakcie imprezy nie było miejsca dla pecha, organizatorzy wzbogacili program o zupełnie nowe widowisko.

Po raz pierwszy w Uniejowie będzie można obejrzeć pokaz „200 lat husarii” w wykonaniu Sandomierskiego Ośrodka Kawaleryjskiego. Pokaz poprowadzi aktor Daniel Olbrychski. Zatem czeka widzów wyśmienite widowisko, przedstawiające jedną z najsławniejszych formacji zbrojnych w historii Europy, okraszone komentarzem wielkiej gwiazdy polskiego kina.

1 i 2 lipca właśnie z Uniejowa pierwszy odcinek "Dzień Dobry Wakacje" wyemituje na żywo stacja TVN. Sobotni i niedzielny poranek będzie należał do Uniejowa! Między godziną 8.30 i 11 Marcin Prokop z Dorotą Wellman będą zachęcali do wizyty w jedynym termalnym uzdrowisku w Polsce. W programie pojawią się goście, z którymi prowadzący będą rozmawiać m.in. o nowych produktach kosmetycznych, których głównym składnikiem jest woda geotermalna z Uniejowa, produktach regionalnych oraz propozycjach aktywnego spędzania czasu – przede wszystkim nowych atrakcjach czekających na turystów.

ReKs

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u