Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Felietony Tego na pewno nie wiesz o seksie

Tego na pewno nie wiesz o seksie

ZNIZSZYCHSFERCzy wiecie po czym poznać, że kobieta przed godziną miała orgazm? Niewielki zapach nasienia może być zauważalny w oddechu kobiety po godzinie od stosunku płciowego. Zazwyczaj jednak może to zauważyć tylko prawdziwy koneser spermy. Żyjemy w XXI, gdzie internet dostarcza nam wielu informacji. 9 mitów o seksie, 10 mitów o seksie albo 12 mitów na temat seksu. To ile ich w końcu jest?

Przeczytałam kiedyś o kobiecie, która miała orgazm za każdym razem, kiedy myła zęby. Lekarz, do którego poszła, był tak zafascynowany tym przypadkiem, że przebadał kobietę pod kątem wpływu rodzaju pasty do zębów na doznania erotyczne. Żadnego związku nie znalazł, kobiecie za bardzo nie pomógł, ale opisał jej przypadek jako ekstra oralną higienę jamy ustnej. Innym razem przeczytałam, że naukowcy z Uniwersytetu w Harvardzie w celach eksperymentalnych doprowadzili słonia afrykańskiego do kontrolowanego wytrysku. Podobno 45-kilogramowy ładunek, który składał się z plemników o wielkości myszy i ważył 15 dag każdy, przeleciał dystans blisko 172 metrów, niszcząc po drodze drzwi laboratorium, portiernię, dwie uliczne latarnie i zatrzymał się dopiero na zaparkowanym po przeciwnej stronie ulicy samochodzie. Amerykanie to bardzo ciekawi ludzie o dużej kreatywności. Ponoć najdłużej trwający wzwód odnotowano właśnie w USA. Był to niejaki Pan Stollet, któremu stanął w 1926 i opadł dopiero w 1992 roku. Bezpośrednią przyczyną takiego intensywnego podniecenia miał być film z Charlie Chaplinem. Zaś rekord wydajności seksualnej pobił Ray Caldwell w 1986 roku. W ciągu doby odbył 196 stosunków zwykłych, 89 oralnych i 16 analnych. Rekord byłby wyższy, ale Pan Caldwell musiał iść do pracy...

My, Polacy, też możemy pochwalić się tego typu ciekawostkami. Na przykład w Biskupinie archeolodzy odnaleźli cztery dobrze zachowane prezerwatywy z łyka i kory brzozowej. Ponadto w miejscowości Bełk na Dolnym Śląsku mieszka ponoć lekarz, który opisał chorobę o nazwie: świszczenie pochwy. Ma to być nieprzyjemna dolegliwość damska, której objawy to właśnie świszczenie pochwy. Bezpośrednią przyczyną występowania tej choroby ma być przydługa szyjka macicy w stosunku do jej średnicy, co w połączeniu z przeciąganiem się powoduje nieprzyjemny efekt dźwiękowy. W leczeniu pacjentkom zaleca się stosunki płciowe 3 razy dziennie po jedzeniu oraz mycie okien.

Jak myślicie? Ile z tego jest prawdą? Świat się zmienia, ale to, co się nie zmienia to to, że seks zawsze dobrze się sprzedaje. Kiedyś bawiłam się w liczenie artykułów o mitach i prawdach o seksie. Było tego tyle, że dałam sobie w końcu spokój. Faktem jest, że ludzie chętnie to czytają, zwłaszcza kobiety. Najbardziej chwytliwy początek: „Kobiety kochają się wyłącznie z miłości. W sypialni obowiązuje całkowita szczerość. Ile jest prawdy w tych obiegowych opiniach związanych z seksem?” Czytasz potem 12 punktów z pięknym, wyidealizowanym wytłumaczeniem co i jak, które tak naprawdę nijak się mają do rzeczywistości. Prawda jest taka, że kiedy uprawiasz seks, to nie pamiętasz o punkcie dwunastym, w którym było napisane: „Czuły kochanek, widząc, że partnerka za nim nie nadąża, powinien starać się dostosować do jej miłosnego tempa.” Chyba, że czytają to młodzi mężczyźni, którzy jeszcze nie mieli kontaktów fizycznych z kobietami i szukają pomocy naukowych. Tyle, że prędzej uwierzyłabym w to, że oglądają filmy instruktażowe niż w to, że czytają o mitach na temat seksu. Statystyk czytelnictwa nie przytoczę, ale sami przyznajcie – przeczytaliście właśnie artykuł związany z seksem.

PS

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u