Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Felietony Gęganie Gęgalskiej - Schludna cielesność

Gęganie Gęgalskiej - Schludna cielesność

kciukUtrzymanie czystości cielesnej łatwym i przyjemnym jest tylko pozornie. Sterylność nie znosi bowiem kompromisów i ustępstw. Najmniejsze odstępstwo od przyjętych założeń i zasad może zbrukać i zabrudzić czystą powłokę cielesną. Ciało schludne nie uznaje kompromisów. Nie da się z ciała wywabić plam przeszłości i teraźniejszości. Dlatego zawczasu trzeba pilnować, by do splamienia materii cielesnej nie doszło. Im dłużej udaje zachować się odpowiedni stopień czystości ciała, tym ono szlachetniejsze i piękniejsze.

Czyste ciało jest niczym śnieżnobiała, wykrochmalona pościel, na której nie odgniatają się części cudzego ciała. Odpowiednio usztywniona powłoczka sprawia wrażenie subtelnie niedostępnej. Pozostaje szorstko obiecująca. Trochę niedzisiejsza i staromodna. Z zasady wymagająca pielęgnacji i odpowiedniego postępowania. Jeżeli dobrze jej się przyjrzeć, to dostrzeże się w niej coś frapującego. Staromodny materiał, asceza kolorów. Designerska powściągliwość i wstrzemięźliwość. Jakże odmienna od kolorystycznej orgii i rozpasania całego zastępu powłoczek z Ikei.

Skandynawskie wzornictwo skupia na sobie wzrok, nachalnie dopomina się o uwagę. Kusi orgią kolorów i faktur. Powielone w setkach sztuk, każdy może je mieć, kiedy tylko zechce. O każdej porze dnia i nocy. Niezależnie od wieku i reprezentowanego systemu wartości lub ewidentnego braku systemu wartości. Największą zaletą, a właściwie wadą poszewek marki Ikea jest ich globalna dostępność. Dlatego nie dziwi, że nie znają one granic i ścielą się na łóżkach w systemie międzynarodowym. Poza wszelkimi granicami skromności i pokory. I nawet jeśli starają się być wyjątkowe, to tylko powierzchownie i bardzo pozornie. Tak naprawdę są one sfatygowane i splamione przez setki ciał męskich i kobiecych. Nadmiernie chłoną ludzkie zapachy i wydzieliny. Szybko blakną i pozostawiają niespełnioną obietnicę cielesnej ekstazy. Wraz z nimi blaknie czar skandynawskiej wolności i dowolności w materii cielesności.

Ekspansja powłoczek z Ikei jest nieunikniona i jednak trochę kusząca. Białe poszewki, choć solidne i wytrzymałe, to wymagają niejednego poświecenia. A czy warto w ogóle poświęcać się uświęcaniu własnego ciała w każdym szczególe? Można oddawać się nadmiernej pielęgnacji czystości ciała lub cielesnej rozpuście. Można również zachować umiarkowanie w konsumpcji ciał osób trzecich płci dowolnej.

MD

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaginęła mi teściowa i...

Przejęty mężczyzna przychodzi na policję i mówi:
- Chciałbym zgłosić zaginięcie teściowej.
Policjant się pyta: - Od kiedy teściowej nie ma?
- Od miesiąca.
- To czemu pan przyszedł dopiero teraz??
- Bo ja w ten cud jeszcze teraz nie mogę uwierzyć!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u