Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Felietony Ości Kobiecości

Ości Kobiecości

miloscwiosnaKobieca kobieta. Zawsze uśmiechnięta, z wdziękiem się poruszająca, przed szereg się niepchająca. Zdystansowana i zrelaksowana. Kobieca kobieta jest poukładana i zadbana. Fizycznie i emocjonalnie wypielęgnowana, w kanon piękna wpasowana. Krucha i subtelna, czułością przesiąknięta. Miłością i dobrocią nasiąknięta. Nieracjonalnie racjonalna.

Roztrzepana w granicach przyzwoitości. Względem rzeczywistości niezdystansowana, problemami świata zatroskana, w niesienie pomocy zaangażowana. Kobieca kobieta schludnie się nosi. Ciężkie siaty w pięknych dłoniach nosi, na wysokie piętra je wnosi. Wściekłość jej nigdy nie roznosi, fala irytacji i frustracji nie zalewa. Kobieca kobieta jest niczym Ocean Spokojny. Po brzegi spokojem wypełniona, z kosmosem zsynchronizowana i zintegrowana. Zorganizowana podług faz księżycowego i słonecznego kalendarza. Za dnia pracuje, świat ratuje. Nocą swe ciało balsamami smaruje. Kremy antyejdżowe w lico wklepuje. Nogi woskuje i plastruje, z włosia starannie milimetry ciała depiluje. Paznokcie maluje, lakier utrwalaczem konserwuje. Na twarz uśmiech naciąga. Zbyt długimi paznokciami rajstopy zaciąga. Swą młodość w nieskończoność przeciąga. Ciała swego nigdy nie rozciąga. Fit pożywienia ze sklepowych półek wyciąga, niskokaloryczne, wysokoenergetyczne. Liściem sałaty swe podniebienie raczy w przerwach od świata ulepszania. Kalorie skrupulatnie przelicza, wieczorem przed swym sumieniem się z nich rozlicza. Dokarmia wyrzutami sumienia, zaniedbaniami i powszedniego dnia przewinieniami. Grzechów nie odpuszcza, kosmate myśli mimochodem puszcza i w odmęty swego niebycia się zapuszcza. Kobieca kobieta czasami majaczy. Czasami też się rozkraczy, coś przeinaczy, coś zaniedba, czegoś nie dokończy. Kobiecość może wykończyć. Czas się zapuścić, sobie odpuścić i z kanonu niewoli wypuścić. Czas zadbać o człowieczeństwo!

MD

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u