Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie PIÓRNIK - Kobiece pragnienia

PIÓRNIK - Kobiece pragnienia

PIORNIK1Każda kobieta w głębi duszy marzy o idealnym mężczyźnie. Przystojny, zadbany, ciało niczym klasycystyczna rzeźba – grecki bóg. W świeżych ubraniach, a nie, jak to czasami bywa, wywróconych na lewą stronę lub spsikanych dezodorantem. Spodnie bez dziur, dzięki którym zyskuje się na tajemniczości. Nieodkrywanie ciała pobudza wyobraźnię – ciało skryte pod warstwami materiału staje się zagadką, która kusi. Oprócz tego nie powinien mieć poobgryzanych paznokci. Brud pod paznokciami niestety nie pomoże zwrócić na siebie uwagi. Włosy czyste - umyte czymś więcej niż zwykłą wodą.

 

Jednak znalezienie kogoś, spełniającego wszystkie warunki jest nie lada wyzwaniem. W związku z tym jedyne czego pragnie kobieta, gdy w końcu zobaczy kogoś takiego, to pozwolić nacieszyć nim swoje oczy. Dlatego też obserwuje bacznie każdy jego ruch. Nie może jednak zwyczajnie wlepiać w niego swojego spojrzenia – to byłoby nietaktowne, wyszłaby na nachalną. Poza tym mógłby pomyśleć, że go prześladuje. Tego kobieta by nie chciała. Wobec tego znalazła idealne rozwiązanie. Kiedy mężczyzna odpoczywa, ona zajmuje się różnymi prozaicznymi czynnościami. On niczego nie podejrzewa, a ona podziwia, zachowując bezpieczny dystans. Przymila się, gotuje i wyręcza go nie bez powodu. Skoro znalezienie ideału pochłonęło tyle czasu, nie może pozwolić aby się zepsuł. Musi też dbać o to, by nie wybrał innej. Dlatego kręci się wokół niego i troszczy się, aby jego ręce pozostały delikatne i nieskalane pracą. Jedynym wysiłkiem na jaki mu pozwala jest chodzenie na siłownię. W innym przypadku straciłby rzeźbę i nie byłby już ideałem. Jednak wygląd to nie wszystko. Co zatem powinien zrobić rasowy samiec by zdobyć miłość kobiety?

Idealny mężczyzna powinien umieć poruszyć jej serce. Wbrew pozorom najprostsze rozwiązania przynoszą czasami największe efekty. Po co wprawiać serce w lekkie drżenie skoro przy mniejszym wysiłku można spowodować eksplozję emocji. Szaleńczą i nieokiełznaną. Każdy szanujący się facet wie przecież, że nic nie działa na kobietę lepiej niż patrzenie na niego siedzącego na fotelu, podczas gdy ona zmywa, odkurza, czy pierze. Efekt gwarantowany. Ideał wie również, że gesty znaczą dla kobiet więcej niż słowa. Dlatego kiedy czuje, że jej wzrok skierowany jest w jego stronę, ma miejsce moment magiczny. Ich spojrzenia spotykają się i wtedy on napina mięśnie, eksponując biceps i w ten nowoczesny sposób wynagradza jej wszystkie trudności.

Zapętlona

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u