Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Galeria Fotografii Ani Banaś

Galeria Fotografii Ani Banaś

IMG_1268Prezentujemy fotografie Ani Banaś, uczennicy II LO im. Stefana Żeromskiego, pasjonatki sztuki fotografowania.

 

Ania, która od trzech miesięcy współpracuje z siewie.tv, tak pisze o swojej pasji: Moja przygoda z fotografią zaczęła się w pierwszej klasie gimnazjum i trawa do dziś. Teraz poświęcam tej pasji zdecydowanie mniej czasu, chociaż nadal jest obecna w moim życiu. W fotografii inspiruje mnie przede wszystkim możliwość ukazywanie tych samych rzeczy w różnych odsłonach. Choć nie wiem jak bardzo bym się starała, nigdy nie zrobię dwóch identycznych zdjęć. Zawsze będą się czymś różnić, a czym – to już zależy ode mnie.

Obecnie mało uwagi poświęcam otaczającej mnie przyrodzie. Zdecydowanie częściej robię sesje fotograficzne moim koleżankom, przy czym świetnie się bawię. Sprawia mi to ogromną radość. Zwłaszcza, gdy widzę ich zadowolone twarze. Jestem wtedy naprawdę dumna z siebie. Fotografia jest dla mnie rozrywką i przede wszystkim odpoczynkiem od codzienności. Traktuję ją jako swoją największą pasję. Chciałabym poświęcić jej niemal każdą wolną chwilę.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u