Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Wideo Sponsorowane "Pracuj u siebie'' - rekrutacja przedłużona do 7 października!

"Pracuj u siebie'' - rekrutacja przedłużona do 7 października!

Dobra wiadomość dla potencjalnych mikro-przedsiębiorców. Termin składania wniosków do programu „Pracuj u siebie” przedłużony do 7 października 2016 roku. Duże zainteresowanie wsparciem w ostatnich dniach zadecydowało o tym, by zainteresowanym dać więcej czasu.

Przypomnijmy: do 22 tys. zł na start i 1500 zł na bieżące opłaty przez pół roku - to oferta dla tych, którzy zakwalifikują się do projektu "Pracuj u siebie". Oprócz pieniędzy na działalność gospodarczą, można także skorzystać z wsparcie szkoleniowo - doradczego z zakresu zakładania i prowadzenia własnego biznesu, czy z pomocy w przygotowaniu biznes planu. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy lub bierne zawodowo, które ukończyły 30 lat, zamieszkujące na terenie powiatu sieradzkiego, nie prowadzące w ciągu ostatnich 12 miesięcy działalności gospodarczej.
Dokumenty można składać do 7 października 2016 roku do godziny 15.30 w Biurze Projektu lub poprzez pocztę tradycyjną. Czekamy na Ciebie w Biurze Projektu na ul. Kościuszki 5, lokal nr 22. Tel.: 43 826 61 99

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u