Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • OPW, CZYLI KLASA MUNDUROWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W WARCIE

    czwartek, 27 stycznia 2022 13:29
  • REHABILITACJA POCOVIDOWA JEST KONIECZNA! PRZEKONUJĄ SIĘ O TYM PACJENCI PCZ W PODDĘBICACH

    wtorek, 25 stycznia 2022 16:29
  • ŻURAWIE I CZAPLE ZAPOWIADAJĄ ŁAGODNĄ ZIMĘ

    niedziela, 16 stycznia 2022 14:50

PIECZYWO CORAZ DROŻSZE

 

Nie wierz oszustom, którzy chcą ukraść Twoje pieniądze!

telefonWspółczesna technologia ułatwia i udoskonala życie w wielu dziedzinach. Niestety, wykorzystują ją również przestępcy w oszustwie zwanym spoofingiem. Dzwonią wówczas z numerów imitujących oficjalne połączenia bankowe. W rozmowie podszywają się pod konsultantów finansowych lub bankowców. Nakłaniają na przelanie swoich oszczędności na podane konta, proszą o zainstalowanie jakiegoś oprogramowania lub o kliknięcie w przesłany link i zalogowanie się na swoje konto. W efekcie wchodzą w posiadania naszych pieniędzy. Zobaczcie, jak wygląda przykładowy scenariusz takiej rozmowy.

 

Mocny cios w SMOG Sieradzkiego Alarmu Smogowego

SASmobilneplucaSieradzki Alarm Smogowy zachęca do zapoznania się ze szczegółami nowej kampanii informacyjnej tej organizacji proekologicznej Rusza właśnie intensywna kampania informacyjna Sieradzkiego Alarmu Smogowego. Za ich sprawą do Sieradza trafiły właśnie środki pozwalające na przybliżenie mieszkańcom problematyki ochrony środowiska, a przede wszystkim realnych obowiązków i konsekwencji wynikających ze zmieniającego się prawa chroniącego środowisko.

 

Wyjechał do pracy - zaginął bez wieści

269-142440_gPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli poszukują Krzysztofa Wawrzyniaka lat 36, zamieszkałego w Szadku, który w dniu 27 stycznia około godziny 8.30 wyszedł z domu twierdząc, że jedzie do pracy. W pracy nie stawił się i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Szpital w Pajęcznie wzbogacił się o nowy ambulans. I nie tylko!

szpitalpajecznoZmiany, zmiany, zmiany - tak może określić to, co dzieje się od kilkunastu dni w szpitalu w Pajęcznie, który właśnie otrzymał otrzymał nowy ambulans i sprzęt medyczny. Wartość tych darów - pół miliona złotych. Starostwo Powiatowe w Pajęcznie zapowiada, że to początek tegorocznych zmian w tamtejszym SPZOZ.

 

Radio Ziemi Wieluńskiej zawsze z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

serduszka-wospTrzy złote, trzy srebrne i trzy bursztynowe serduszka będą w niedzielę 30 bm. licytowane na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej podczas 30. Finału WOŚP. Licytacja będzie trwała tak jak zawsze od 10 do 12, bez możliwości dogrywki.Dlatego warto licytować punktualnie i ostro.

 

ŚMIERĆ W PŁOMIENIACH! TRAGICZNY POŻAR WE WSI KRZAKI

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWesoły staruszek wychodzi z przerębli i...

Siarczysty mróz. Grupka grubo odzianych gapiów stoi wokół przerębla, w którym kąpie się staruszek w bardzo, ale to bardzo podeszłym wieku. Wychodzi w końcu z wody na lód, zaczyna wycierać pomarszczone, przygarbione ciało ręcznikiem i głośno mruczy:
- Byle do setki, byle do setki, byle do setki.
Ktoś z trzęsących się z zimna gapiów pyta staruszka: - A po setce?
- A po setce? Wypijemy z żoną coś mocniejszego jak wrócę do domu!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u