Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • DO WIELUNIA WRÓCI WIELKA SIATKÓWKA

    poniedziałek, 31 lipca 2023 14:08
  • KATASTROFA BUDOWLANA WE WRZĄCEJ. ZAWALONY STROP PRZYGNIÓTŁ OKOŁO 150 ŚWIŃ

    piątek, 28 lipca 2023 09:58
  • XIII SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL ZA NAMI

    poniedziałek, 24 lipca 2023 11:09

Dożywocie dla podpalacza kamienicy przy ul. Łaskiej 55 w Zduńskiej Woli

poz2Tak, jak zapowiadaliśmy (https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/17428-rozprawa-podpalacza-kemienicy-w-zduskiej-woli-cignie-si-ju-po-roku ), w miniony piątek zapadł wyrok w sprawie podpalacza kamienicy przy ulicy Łaskiej 55 w Zduńskiej Woli. 33-letni Robert S. W Sądzie Okręgowym w Sieradzu usłyszał wyrok w sprawie tragicznego w skutkach, zakończonego śmiercią trzech osób podpalenia w dniu 13 stycznia br. we wspominej kamienicy w Zduńskiej Woli.

 

Trampolina przy zduńskowolskich orionistach z dotacją od min. Ziobry

trampolinaKlub Trampolina, działający przy parafii św. Antoniego w Padwy znalazł się wśród ośmiu podmiotów, którym przyznano łącznie 15 mln zł dofinansowania z Funduszu Sprawiedliwości, zarządzanego przez ministra Zbigniewowi Ziobro.

 

WIERUSZÓW. Trzeci historyczny spacer po mieście

To będzie trzeci historyczny spacer po Wieruszowie! Odbędzie się 11 listopada. Zbiórka w Kościele Ewangelickim o godz.14:30, a oprowadzać będzie Grzegorz Szymański, autor książek, regionalista, dokumentalista. Będzie to spacer śladami czterech kultur

 

Pijany kierowca zabarykadował się w samochodzie i nie chciał wyjść

policja2Miał 2 promile alkoholu i był bardzo zaskoczony, że przypadkowi świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę. Na znak protestu, zabarykadował się w samochodzie i nie chciał wyjść... Dzięki reakcji zduńskowolan z drogi został wyeliminowany kolejny pijany kierowca.

 

Sprawca zabójstwa 53-latki z gminy Sieradz zatrzymany. Tafił do aresztu

policja1Prokuratura w Sieradzu przedstawiła 23-letniemu Wojciechowi C. zarzut zabójstwa 53-letniej kobiety. Nieoficjalnie mówi się o rodzinnym związku ofiary z zabójcą i konfliktów w relacji syn-matka. Kobieta osierociła 13-letniego syna.

 

Zamknęli w bagażniku, wywieźli do lasu, pobili, ograbili i przywiązali do drzewa

policjaaNa trzy miesiące do aresztu trafiło troje mieszkańców powiatu sieradzkiego, którzy dopuścili się rozboju na 45-latku z Sieradza.

 

Rekordowy wynik kwesty w Zduńskiej Woli

DSCN0982Podsumowano tegoroczną kwestę na rzecz ratowania nagrobków na cmentarzu przy ulicy Łaskiej w Zduńskiej Woli. 1 i 2 listopada 76 wolontariuszy zbierało datki do oznakowanych puszek. W sumie odwiedzający nekropolię wrzucili do nich w pierwszym dniu zbiórki 14 tys. 925 zł i 63 gr, a wraz z wpłatami .

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u