Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje XII Garden Party, czyli po raz pierwszy "Na Stawach"

XII Garden Party, czyli po raz pierwszy "Na Stawach"

01To miejsce spodobało się naszym gościom od pierwszej chwili, więc tytuł XII GARDEN PARTY Telewizji Sieradz i siewie.tv - ,,Po raz pierwszy Na Stawach'' - okazał się trafiony!  
Dwustu dwudziestu gości spotkania integracyjnego przedsiębiorców i samorządowców GARDEN PARTY'2012 znakomicie bawiło się w domu weselnym ,,Na Stawach'' w Suchej pod Sieradzem.

Gwiazdą wieczoru był zespół ,,Gang Marcela''. Udany występ miał dziewczęcy septet wokalny ,,Gama'' z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, a do tańca grał zespół ,,Miller Band'' z Sieradza.

 

Gości obdarowaliśmy gadżetami od sponsorów imprezy, którymi tym razem były firmy: GATTA ze Zduńskiej Woli (główny sponsor), ABEL z Brąszewic, GRUPA TUBĄDZIN, ICOPAL Zduńska Wola, Cementownia WARTA z Trębaczewa, INDESIT z Łodzi, JANTOŃ 4J z Dobronia, OSM WART-MILK z Sieradza i BROWAR STAROPOLSKI ze Zduńskiej Woli. O tym, że warto było przyjechać do domu weselnego ,,Na Stawach'' w Suchej można się przekonać oglądając serwis fotograficzny z XII DARDEN PARTY.


(lek.)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u