Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • KINO NA 480 MIEJSC POWSTANIE W SIERADZU

    wtorek, 16 października 2018 15:53
  • MOST NA WARCIE POD WARTĄ CZĘŚCIOWO OTWARTY

    wtorek, 16 października 2018 12:43
  • SPOTKANIE Z ROBERTEM BIEDRONIEM W SIERADZU

    poniedziałek, 15 października 2018 15:56

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 18 DO 24 PAŹDZIERNIKA

18pazkinoserceesiPrzed nami jeszcze kilka ładnych dni tegorocznej jesieni, bo końcówka października ma być już chłodna i deszczowa. Ale słoneczna ma być w nadchodzącą niedzielę 21 bm. Taka zdarza się raz na cztery lata. To niedziela wyborcza. Będziemy wybierać radnych do rad gmin, miast, powiatów, sejmiku województwa łódzkiego oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów. Przed wyborami i po nich nie zabraknie jednak wydarzeń, które również warto wpisać do swojego kalendarza. W Łasku będzie koncert o miłości. W Zduńskiej Woli i Wieluniu zabrzmią pieśni patriotyczne. W Sieradzu wystąpi Teresa Werner. Co poza tym będzie się działo? Gdzie warto się wybrać? O tym poniżej oraz na plakatach.

 

NOWY BLOK OPERACYJNY DLA SZPITALA W SIERADZU

 

Włamywacze z amfetaminą

policja1Policjanci z Wielunia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie włamania do budynku wielorodzinnego w tym mieście. Okazało się, że posiadali przy sobie amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

 

Wmurowano akt erekcyjny na placu budowy krytej pływalni w Zduńskiej Woli

basen3Wczoraj symbolicznie rozpoczęła się budowa krytej pływalni przy ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. Uroczyście podpisano akt erekcyjny i zamurowano kapsułę czasu na terenie pod inwestycję wartą 39 mln zł.

 

"Zduńskowolanie" z nagrodą Sejmiku Województwa Łódzkiego

DSC_0873Zespół Pieśni i Tańca "Zduńskowolanie", działający przy Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, otrzymał we wtorek 16 października prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie kultury jakim jest Nagroda Sejmiku Województwa Łódzkiego.

 

Tylko jeden kandydat na burmistrza Uniejowa! To Józef Kaczmarek, burmistrz z 16-letnim stażem na tym stanowisku

jozefkaczmarekW gminie Uniejów zarejestrowany został tylko jeden kandydat na burmistrza, z KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY UNIEJÓW. To obecnie sprawujący to stanowisko 58-letni Józef Kaczmarek. Piastuje je od 2002 roku.

 

Pasowanie na ucznia szkoły muzycznej w Sieradzu

27Dzień Edukacji Narodowej był okazją do przeprowadzenia uroczystości przyjęcia w poczet uczniów najmłodszego rocznika adeptów sztuki muzycznej. W sieradzkiej szkole muzycznej odbył się krótki koncert w wykonaniu uczniów klasy II, dedykowany pierwszakom i ich rodzicom.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyUczę się...

Nauczycielka pyta Januszka:
- Dlaczego nie uczysz się polskiego?
- Uczę się, proszę pani, uczę!
- To skąd u ciebie tyle błędów ortograficznych?
- Bo ja się uczę na błędach...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u