Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • OTWARTO BIURO POSELSKIE PAWŁA RYCHLIKA W SIERADZU

    środa, 20 lutego 2019 17:21
  • POSTRZELONY W DZIERLINIE ŻYJE, ALE JEST NADAL W CIĘŻKIM STANIE

    wtorek, 19 lutego 2019 15:22
  • OPTOMED - ZAKŁAD OPTYCZNY W SIERADZU

    sobota, 16 lutego 2019 16:53

W OSTROWIE WARCKIM NIE TYLKO PORT JACHTOWY NAD JEZIORSKIEM

 

Uwaga, obowiązuje już nowy regulamin korzystania z Parku Miejskiego w Zduńskiej Woli

parkzdwolaWczoraj wprowadzono zostanie nowy regulamin korzystania z Parku Miejskiego w Zduńskiej Woli. Są zakazy! Dotyczą między innymi jazdy na łyżwach i połowu ryb w parkowym stawie.

 

Ukradł paliwo i uciekł z piskiem opon

policjaPolicjanci mają swoje sposoby, ale w tym przypadku przyznają, że pomogła zawodowa dociekliwość i właściwe rozpoznanie dzielnicowego. To właśnie one doprowadziły do szybkiego ustalenia sprawcy kradzieży oleju napędowego ze stacji paliw w Szadku. 26-letni mieszkaniec powiatu łaskiego odpowie za to przed sądem. Grozi mu kara grzywny, aresztu lub ograniczenia wolności.

 

Klient - rozbójnik okradł i pobił dostawcę pizzy

policja2Okazuje się, że dostawca pizzy to niebezpieczny zawód. Świadczy o tym zdarzenie, które miało miejsce nieopodal ogródków działkowych w Wieluniu. Jak donosi Radio Ziemi Wieluńskiej, wczoraj napadnięto na dostawcę pizzy. Zamawiający nie tylko nie zapłacił za pizzę, ale użył gazu wobec dostawcy, groził mu śmiercią i okradł go. W saszetce pracownik pizzerii miał ponad 750 złotych. Najdziwniejsze stało się później. Po dokonaniu rozboju sprawca... sam się zgłosił na policję, jednak nie jako oprawca, ale ofiara.

 

Panna Ewa jedzie na Miss Ziemi Łódzkiej po zwycięstwo

ewamiswielunZłośliwi mówią, że z takim nazwiskiem trudno będzie wygrać, ale.... Przesympatyczna, Ewa Porażka, dwudziestoletnia mieszkanka powiatu wieluńskiego jedzie po sukces na finał konkursu Miss Ziemi Łódzkiej 2019. Piękna i zgrabna Ewa jest uczennicą Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, jest empatyczna, bowiem angażuje się w działania charytatywne - jest wolontariuszką akcji Szlachetna Paczka.

 

Przewrócił się TIR z ładunkiem pralek

wypadekpralkiWyglądało to bardzo groźnie! Wczoraj z nieznanych jeszcze przyczyn w Pajęcznie na ul. Wieluńskiej przewrócił się TIR wiozący pralki. Wezwano nawet Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale okazało się, że nikomu nic się nie stało. Policja nadal wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 21 DO 27 LUTEGO

FERIEWARTALuty powoli się kończy. Kończą się też zimowe ferie w Sieradzkiem. Choć aura była raczej wczesnowiosenna niż zimowa. Co zaplanowano na końcówkę ferii i co poza propozycjami feryjnymi odbędzie się w regionie? O tym poniżej. Szczegóły także na plakatach organizatorów.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTakie tam gadki przy ognisku...

Siedzi sobie Puchatek przy ognisku i zajada pieczyste.
Widzi go Tygrysek i postanawia się przyłączyć.
Po kilku piwach i kawałkach pieczystego, Tygrysek z żalem mówi do Puchatka:
- Wiesz Puchatku, ale Prosiaczka to nie bardzo lubię.
- Jak ci nie smakuje, to nie jedz - odparł Kubuś Puchatek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u