Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • II TRIENNALE WYCINANKI LUDOWEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

    poniedziałek, 20 marca 2023 15:59
  • TARGI AKADEMICKIE W SIERADZU

    środa, 15 marca 2023 16:03
  • AKT WANDALIZMU NA TERENIE KOŚCIOŁA NSJ W SIERADZU

    środa, 15 marca 2023 15:42

Miał prawie 3,5 promila i jechał przez centrum Łasku

alkomat2Z dotkliwą karą finansową spotkał się 39-letni rowerzysta, który został zatrzymany w centrum Łasku. Otrzymał 2500 złotych mandatu. W ostatnich dniach pogoda sprzyja cyklistom. Apelujemy o rozsądek i trzeźwość na drodze!

 

W przebraniu pracownika obsługi S8 demontował elementy konstrukcyjne

265-166135Policjanci z Wieruszowa zatrzymali 33-latka, który w przebraniu pracownika obsługi drogowej demontował metalową konstrukcję baneru reklamowego na trasie S8. Ponadto podczas kontroli samochodu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w nim narkotyki, a także skradzione wcześniej tablice rejestracyjne, dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny.

 

ŁASK. Z wielką chęcią polecamy… koncert Niechęci!

19NIECHCECLASKUW Łaskim Domu Kultury już można kupić bilety na wyjątkowy koncert. 19 kwietnia wystąpi tam grupa NIECHĘĆ.

 

ZDUŃSKA WOLA. Standuperzy w Kultowym Browarze Staropolskim

1BROWARTo nie primaaprillisowy żart. 1 kwietnia na deskach sceny w Kultowym Browarze Staropolskim w Zduńskiej Woli wystąpi czołówka krajowych standuperów. W stylu "Stand-Up BROWARZ STAROPOLSKIM!" MICHAŁ PAŁUBSKI i DAMIAN "VIKING" USEWICZ" zaprezentują tam nowe programy.

 

Siedmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w trzy dni

ALKOMATPajęczańscy stróże prawa podczas ostatnich trzy dni wyeliminowali z ruchu siedmiu nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i dodatkowo złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wszyscy konsekwentnie odpowiedzą teraz za swoje czyny przed sądem.

 

Ewa Pajor z Pręgowa w gminie Uniejów bohaterką gry FIFA 23

ewa3Piłka nożna przestała już być domeną mężczyzn, to oczywiste. Coraz więcej dziewczynek trenuje tę dyscyplinę sportu, w szkołach powstają amatorskie drużyny żeńskie, które rywalizują między sobą w turniejach futbolu kobiecego. Żywym dowodem na to, że wielki sukces osiąga się dzięki pasji i ciężkiej pracy jest pochodząca z Pęgowa w gminie Uniejów, najlepsza polska piłkarka, Ewa Pajor.

 

ZDUŃSKA WOLA. Wielkanocne kury z... wełny

28KARSZNICEŚwięta Wielkanocne tuż tuż. Zduńskowolska filia Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach zaprasza na warsztaty. Będzie to ostatnia okazja, by nauczyć się przygotować świąteczne dekoracje.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego postrzelił gajowego?

Rozprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- Czy oskarżony może podać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy nazywa się Zając!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u