Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • CHORY MARCEL ZE STEFANOWA BARCZEWSKIEGO POTRZEBUJE POMOCY

    środa, 18 października 2017 15:24
  • PODDĘBICE BĘDA MIAŁY KOMPLEKS GEOTERMALNY ZA PRAWIE 60 MLN ZŁOTYCH

    środa, 18 października 2017 14:59
  • "ROZMOWY O POLSCE" - SPOTKANIE PIS W SIERADZU

    wtorek, 17 października 2017 11:47

CEMENTOWNIA WARTA W DZIEŃ DNI OTWARTYCH

 

Zdaniem radnych z PiS prezydent Niedźwiecki "chowa się za spódniczki swoich zastępczyń".

trzpanieRadni z klubu PiS w radzie miasta uważają, że wycofując się z uczestnictwa w obradach sesji prezydent Zduńskiej Woli chowa się za "spódniczki swoich zastępczyń": Beaty Turlakiewicz i Elżbiety Szlachetki. Piotr Niedźwiecki zadeklarował bowiem publicznie, że do końca swojej kadencji nie będzie uczestniczył w sesjach.

 

Piąte "Dyktando zduńskowolskie" za nami. Było trudne?

dyktandoSześćdziesiąt osób uczestniczyło w Dyktandzie Zduńskowolskim, które odbyło się po raz piąty w czwartek 19 bm. w ZCI Ratusz. Z inicjatywy SP nr 9 i dzięki Budżetowi Obywatelskiego na ten rok. Tekst opracował Olgierd Neyman, filolog polski z Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.

 

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 19 DO 26 PAŹDZIERNIKA

04102017mksturniejoldbojowJeszcze dziś i w piątek 20 bm. możemy liczyć na słoneczną aurę. A potem już ochłodzenie i znów wiatry, i znów deszcze. Warto zatem korzystać z ostatnich słonecznych godzin. A potem korzystać z propozycji placówek kulturalnych w regionie. W Zduńskiej Woli dobiegają końca Dni św. Maksymiliana. Ich zwieńczeniem będzie koncert Józefa Skrzeka. W Sieradzu rozpoczyna się I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sieradzka Jesień Organowa. W Wieluniu z kolei spotkają się fani gier planszowych. Co poza tym będzie się działo? Gdzie warto się wybrać? O tym poniżej. Szczegóły także na plakatach.

 

Murem za Wesołowską! Fani pani starosty wspierają ją na portalach społecznościowych

21728651_1398730973498084_6988442849940204095_oTeresa Wesołowska, pełniąca od 24 lutego 2015 roku funkcję starosty powiatu łaskiego, rozstała się z Polskim Stronnictwem Ludowym, partią, z którą związana była od wielu lat. Powiatem zaczęła kierować po rezygnacji swojego poprzednika Cezarego Gabryjączyka, wówczas jeszcze kolegi z PSL (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3790-teresa-wesoowska-nowym-starost-powiatu-askiego; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3915-nowy-starosta-w-powiecie-askim-wesoowska-idzie-w-ministry; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3690-starosta-powiatu-askiego-cezary-gabryjczyk-ma-by-nowym-wiceministrem-skarbu-pastwa).

 

Prezydent Zduńskiej Woli chce wprowadzić darmową komunikację miejską już w 2018 roku

solaris4Prezydent Zduńskiej Woli chce iść śladem 39 innych miastach Polski, gdzie wprowadzono darmową komunikację miejską. I ma nadzieję, że wkrótce Zduńska Wola dołączy do nich.

 

CHORY MARCEL ZE STEFANOWA BARCZEWSKIEGO POTRZEBUJE POMOCY

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo redakcji przyszedł list

Redakcja poczytnego tygodnika otrzymała list od czytelniczki. Z pytaniem: Czy można jeść wszystkie grzyby?
Odpowiedź była lakoniczna: W zasadzie tak, ale niektóre tylko raz...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u