Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • JUTRZENKA WARTA PRZEGRAŁA 1:2 Z ANDRESPOLIĄ WIŚNIOWA GÓRA NA INAUGURACJĘ IV LIGI

    piątek, 16 sierpnia 2019 14:47
  • MASTERS - SIEWIE ROZMAWIA Z PAWŁEM JASIONOWSKIM

    piątek, 16 sierpnia 2019 08:03
  • INDIAŃSKIE LATO W UNIEJOWIE PO RAZ DZIESIĄTY

    poniedziałek, 12 sierpnia 2019 11:39

Udany piknik strzelecki dla Natalii

IMG_9727PiknikNataliiNa ten piknik zapraszaliśmy, więc tym bardziej cieszy, że impreza się udała. Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy, którzy bawili się w minioną niedzielę w Okręglicy na ,,Pikniku strzeleckim dla Natalii''. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąca ludzi dobrej woli! Dzięki nim udało się zebrać aż 30 tys. zł.

 

FAWORYCI GÓRĄ W MISTRZOSTWACH POLSKI W BIEGU NA 5000 METRÓW W SIERADZU

 

Miał istotne powody do ucieczki przed policjantami

policja2Do zakładu karnego trafił 34-latek poszukiwany listami gończymi. Zduńskowolanina zatrzymali policjanci po dramatycznym pościgu. Odpowie też za kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

 

Darmowa aplikacja na 25-lecie Radia Ziemi Wieluńskiej

aplikacjaRadio Ziemi Wieluńskiej ma na swoje 25-lecie prezent dla słuchaczy. To darmowa aplikacja do słuchania RZW,, stworzona specjalnie na tę okazję!. Jest już dostępna, można ją pobrać na smartfon z systemem android.

 

Czy Łukasz Rzepecki rezygnuje ze startu w jesiennych wyborach?

rzepeckiCzy poseł z Kukiz'15 Łukasz Rzepecki wystartuje z listy Koalicji Polskiej /PSL i KUIZ'15/ w nadchodzących wyborach parlamentarnych? Choć polityk otrzymał propozycję pierwszego miejsca w okręgu konińskim, jeszcze nie wiadomo jaka będzie jego decyzja. Podobno ma to ogłosić mediom do 26 sierpnia.

 

Kolejne wsparcie dla klubów sportowych w Zduńskiej Woli w 2019 roku

Rozstrzygnięto po tygodniach oczekiwań drugi otwarty konkurs na wsparcie zduńskowolskiego sportu. Do klubów z miasta trafi 71 tys. zł. Prezydent Miasta Zduńska Wola, Konrad Pokora wydał zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 roku, które oznacza kolejny zastrzyk finansowy dla klubów i stowarzyszeń związanych ze sportem.

 

KONIEC TRUDNYCH ŻNIW W POWIECIE SIERADZKIM

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u