Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • PROJEKTY SIERADZKIEGO ARCHIWUM

    czwartek, 02 lipca 2020 14:34
  • ROZMOWA Z DYREKTOREM MOSIR W SIERADZU, PIOTREM ISZCZKIEM

    środa, 01 lipca 2020 10:55
  • PIENIĄDZE NA DROGI DLA SAMORZĄDÓW SIERADZKIEGO

    poniedziałek, 29 czerwca 2020 12:02

BASEN NA PRZYSTANI JUŻ OTWARTY. PROPOZYCJI NA LETNI CZAS W SIERADZU WIELE

 

Już w sobotę kino samochodowe - po raz pierwszy w historii Sieradza

bolblaskTego jeszcze w Sieradzu nie było! W sobotę o godzinie 21.30 rozpocznie się pierwszy w historii Sieradza seans kina samochodowego. Zapraszamy na targowisko przy ulicy Targowej 7, na hiszpański komediodramat ,,Ból i blask'' z 2019 roku.

 

Sprawcy pobicia zatrzymani na gorącym uczynku

pobicieSieradzcy dzielnicowi przy wsparciu strażników miejskich zatrzymali na gorącym uczynku sprawców pobicia dwóch 19-letnich mężczyzn. Agresorzy byli pod wpływem alkoholu. Podejrzanym grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Rafał Trzaskowski 3 lipca odwiedzi Zduńską Wolę

rafalplakatNa mapie spotkań Rafała Trzaskowskiego w kampanii wyborczej w walce o fotel Prezydenta RP znalazła się Zduńska Wola. Kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej odwiedzi miasto 3 lipca. O godz. 19.30 zaplanował spotkanie zarówno z sympatykami, jak i przeciwnikami. Na pytania zebranych odpowiadać będzie na wyspie w Parku Miejskim im. Stefana Złotnickiego (dojście od ulicy Kościelnej lub od ulicy Złotnickiego, od strony siedziby Urzędu Miasta).

 

Odkryty basen w Wieluniu w te wakacje nie będzie czynny

basen-odkrytyMieszkańcy Wielunia są w szoku! Wręcz są wściekli! Okazuje się, że odkryty basen na terenie kąpieliska przy ul. Broniewskiego nie będzie czynny w te wakacje. Ze względu na epidemię koronawirusa. Zachodzą w głowę, skąd taka decyzja wieluńskiego WOSiR-u i burmistrza, skoro działają już podobne kąpieliska w Sieradzu, czy w Warcie, a w sobotę ma się otworzyć zduńskowolski Relaks.

 

Zduńskowolskie baseny otwarte od 4 lipca. Liczba kąpiących ograniczona do 500 osób

basenyDo otwarcia sezonowych basenów odkrytych na terenie przy ul. Tadeusza Kobusiewicza szykuje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Otwarcie kąpieliska zaplanowano w najbliższą sobotę 4️ lipca.

 

Będzie nowa nitka gazowa w powiecie zduńskowolskim

83562877_1627855564033371_7922855372603752620_nZapowiada się - jak informuje Piotr Pacelt, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zduńskiej Woli - nowa, duża inwestycja Polskiej Spółki Gazowniczej w sieć gazową w powiecie zduńskowolskim. Projektant przygotowuje dokumentację na gazociąg w Zduńskiej Woli na ulicach Kościelnej, Złotej i Widawskiej oraz we wsiach Poręby, Holendry, Paprotnia i Marzynek.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u