Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły

Ulica Kilińskiego w Zduńskiej Woli znów przejezdna

KILINSKIEGAMIENICA_KOSCIELNA_046Na poniedziałek 21 sierpnia zaplanowany jest odbiór zmodernizowanego odcinka ulicy Kilińskiego w Zduńskiej Woli. Chodzi o część tej ulicy między Łódzką i Szadkowską. O 570 metrów. Dla zmotoryzowanych oznacza to, że już bez problemów będzie można nią jeździć.

 

SZKOLNY KIERMASZ PRODUKTÓW MADE IN MARCINKOWSKI

Czy warto tam przyjść? Też pytanie! U Witolda Marcinkowskiego produkty i polskie i sieradzkie zarazem. A że nowy rok szkolny tuż, tuż, więc nie ma się co zastanawiać!

 

Wyszła z domu i się zgubiła

policjaSetki strażaków i policjantów, śmigłowiec i pies tropiący - tak poważnych środków użyto do poszukiwania 80--latki, która w miniony poniedziałek wyszła z domu i się zgubiła...

 

Matka piła podczas libacji, a dwulatek nałykał się w tym czasie tabletek!

policjaPonad dwa promile miała młoda matka, która w takim stanie „opiekowała” się dwójką swoich dzieci. Kobieta - pewnie w ostatnim odruchu przed wprowadzeniem się w stan nietrzeźwości - zorientowała się, że z jednym z jej maleństw dzieje się coś złego. I w końcu zdobyła się na to, że zadzwoniła po pogotowie.

 

Prokuratura będzie przesłuchiwać pensjonariuszy Domu Dziecka w Wojsławicach. Chodzi o sprawę pobicia ich 8-letniego kolegi

fotachlopcaProkuratura Rejonowa w Zduńskiej Woli ma przeprowadzić dalsze przesłuchania w sprawie rzekomego pobicia 8-latka, podopiecznego z Domu Dziecka im. św. M.M. Kolbego w Wojsławicach (gm. Zduńska Wola). Chodzi o zeznania co najmniej 29 dzieci. Do rzekomego pobicia doszło w lipcu podczas kolonii w Łazach, w których uczestniczyły dzieci z Wojsławic. Chodzi też o to, aby sprawić czy do aktów pobicia dochodziło wcześniej także na terenie tej placówki. O tym incydencie informowaliśmy na siewie.tv na: --> http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7026-czy-wychowanek-wojsawickiego-domu-dziecka-zosta-pobity-przez-opiekunk-

 

Jednak porzuciła swoje dziecko po porodzie

policja11Mieszkanka powiatu pajęczańskiego jest matką martwego noworodka, znalezionego w przenośnej toalecie na Śląsku. Potwierdzają to badania DNA. 21-latka została w końcu przesłuchana w obecności psychologa. Chodzi o sprawę z 29-30 lipca, o której informowaliśmy już na siewie.tv: --http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7069-porzucia-noworodka-w-publicznej-toalecie-i-ucieka

 

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 7:1! /fotorelacja/

DSC_2799Seniorzy MKS Zduńska Wola grający w sieradzkiej klasie okręgowej, w środę 16 bm. rozegrali awansem drugi mecz ligowy. Udany niezwykle, bowiem gładko pokonali Unię Sulmierzyce na własnym boisku aż 7:1!

 

Druhowie ochotnicy w Michałowie pomagają już pół wieku

P9181288Druhowie - strażacy ochotnicy z Michałowa nie są co prawda najstarszą jednostką ochotniczą w gminie Zduńska Wola. Stuknęło im dopiero pół wieku, ale na dobre wpisali się już w historię sołectwa, wsi, gminy i powiatu. Przez to półwiecze udało im się uratować wiele domostw, setki hektarów palących się pól. Brali także wielokrotnie udział w akcjach gaśniczych poza swoim terenem działania. Bo oni zawsze są gotowi, by poświęcić swój czas, zdrowie, a nawet życie by ratować innych!

 

Fatalny występ przed kamerą

policja2Nie o takich występach przed kamerą marzył pewien sieradzanin, który nieopatrznie dał się nagrać w ... czasie pracy. A że pracą był złodziejski występ, konsekwencje nagrania będą przykre.

 

Co, gdzie, kiedy w Sieradzkiem od 17 sierpnia

kino_na_lezakach_3Panie i Panowie, zbliża się piątek, po nim zaś nastanie... zapiątek, czyli zwyczajnie mówiąc weekend! Polecamy więc Waszej uwadze jej wysokość kulturę. Poniżej znajdziecie garść propozycji kulturalno-rozrywkowych. To informacja o tym, co będzie się działo czasie kilku najbliższych dni w naszym regionie.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNajlepszy przewodnik po Tatrach...

Grupa turystów błąka się po górach od kilku godzin.
Jeden z turystów nie wytrzymuje i mówi z wyrzutem do przewodnika:
- W schronisku mówił pan, że jest najlepszym przewodnikiem po Tatrach!
- Tak, mówiłem, ale to mi wygląda na Bieszczady.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u