Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

Okazja uczyniła go złodziejem

policja2Policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za włamanie i kradzież elektronarzędzi. Był to typowy przypadek o którym przysłowie mówi: okazja czyni złodzieja! Za to przestępstwo sprawcy grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 21 DO 28 CZERWCA

dni-warty-2018-ok-1528305877I w końcu nadchodzą! Wyczekiwane przez tysiące uczniów wakacje! Najdłuższe od lat, bo to w tym roku aż 73 dni bez szkoły! Niestety, powtórzyć się ma sytuacja jak w ostatnich trzech latach. Pierwszy dzień kanikuły nie będzie przypominał tej sprzed tygodnia. Do kolejnej środy w naszym regionie będzie chłodniej, a w ten weekend temperatura może spaść nawet do 17-18 stopni Celsjusza! Ale tylko na kilka dni. Potem wróci gorąc, duchota i deszcze z burzami!

 

The Art of Rock sieradzkim klubie Prorocko

vernisaceThe Art of Rock - połączenie muzyki i obrazu. Na tak zatytułowaną imprezę zaprasza do sieradzkiego klubu Prorock zespół VernissagE ze Zduńskiej Woli.

 

Kibice z Sieradza pozdrawiają z rosyjskiego mundialu

35628865_2052078734863235_921988942826307584_nPodczas wczorajszego meczu polskiej reprezentacji z Senegalem w Moskwie na trybunach nie zabrakło kibiców z Sieradza. Przesyłamy od nich pozdrowienia! Od kibiców, którzy mają szczęście przeżywać te mundialowe emocje na żywo.

 

Weselne fajerwerki narobiły szkód na ponad 20 tys. zł!

policja1Odpalanie fajerwerków podczas wesel stało się bardzo popularne. Niewątpliwie o sporym szczęściu mogą mówić weselni goście podczas jednego z takich pokazów w Sieradzu, bo zapewne ani para młoda, ani weselnicy nie takich fajerwerków się spodziewali!

 

,,Ceramidła na bursztynowym szlaku'' - 23 i 24 czerwca w Wieruszowie

249645m„CERAMIDŁA NA BURSZTYNOWYM SZLAKU” to dwudniowa rodzinna impreza integracyjna, która łączy historię, tradycje, rękodzieło, muzykowanie na jednej ze ścieżek bursztynowego szlaku. A ta wypada w Wieruszowie. Wydarzenia odbędzie się w najbliższy letni weekend 23 i 24 czerwca w parku przy stadionie GOSIT/ ul Sportowa, ul. Parkowa/ - w Wieruszowie.

 

Z KRONIKI POLICYJNEJ

laskWIELUŃ. Do wypadku drogowego doszło we wtorek rano (19 bm.) ok. godz. 7.30 na drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia na węźle Wieluń. Samochód Żandarmerii Wojskowej zderzył się tam z ciężarówką. Na szczęście nikt nie został ciężko ranny, choć droga była zablokowana przez niemal pięć godzin.

 

Samorząd szuka partnera kapitałowego, z którym wybuduje 74 mieszkania w Zduńskiej Woli

mieszkania_bez_plusa.svgSamorząd Zduńskiej Woli postanowił w konkursie poszuka partnera kapitałowego - wspólnika do spółki miejskiej, której celem będzie budowa dwóch bloków przy ul. Mieczysława Karłowicza z 74 lokalami mieszkalnymi pod wynajem (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8177-prezydent-zduskiej-woli-ma-plan-na-74-nowe-mieszkania-).

 

Przed nami prawdziwe Łaskie Święto Teatru! Manewry Teatralne!

20teatralneŁaskie Manewry Teatralne to impreza, na którą Łaski Dom Kultury zaprasza w środę 20 czerwca na całodniowe spotkanie z najlepszymi produkcjami z miejscowego Teatru im. J.R. Sarosieka. Nie zabraknie także wybitnych Gości (więcej na: https://www.facebook.com/events/242577476322841/)!

 

Wielki obraz Siudmaka na płytach z Tubądzina

siudmakW Łodzi na płytach ceramicznych powstaje reprodukcja obrazu słynnego polskiego artysty Wojciecha Siudmaka. Obraz zajmie około 400 metrów kwadratowych na ścianach jednej z kamienić.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u