Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

Udany piknik strzelecki dla Natalii

IMG_9727PiknikNataliiNa ten piknik zapraszaliśmy, więc tym bardziej cieszy, że impreza się udała. Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy, którzy bawili się w minioną niedzielę w Okręglicy na ,,Pikniku strzeleckim dla Natalii''. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąca ludzi dobrej woli! Dzięki nim udało się zebrać aż 30 tys. zł.

 

Miał istotne powody do ucieczki przed policjantami

policja2Do zakładu karnego trafił 34-latek poszukiwany listami gończymi. Zduńskowolanina zatrzymali policjanci po dramatycznym pościgu. Odpowie też za kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

 

Darmowa aplikacja na 25-lecie Radia Ziemi Wieluńskiej

aplikacjaRadio Ziemi Wieluńskiej ma na swoje 25-lecie prezent dla słuchaczy. To darmowa aplikacja do słuchania RZW,, stworzona specjalnie na tę okazję!. Jest już dostępna, można ją pobrać na smartfon z systemem android.

 

Czy Łukasz Rzepecki rezygnuje ze startu w jesiennych wyborach?

rzepeckiCzy poseł z Kukiz'15 Łukasz Rzepecki wystartuje z listy Koalicji Polskiej /PSL i KUIZ'15/ w nadchodzących wyborach parlamentarnych? Choć polityk otrzymał propozycję pierwszego miejsca w okręgu konińskim, jeszcze nie wiadomo jaka będzie jego decyzja. Podobno ma to ogłosić mediom do 26 sierpnia.

 

Kolejne wsparcie dla klubów sportowych w Zduńskiej Woli w 2019 roku

Rozstrzygnięto po tygodniach oczekiwań drugi otwarty konkurs na wsparcie zduńskowolskiego sportu. Do klubów z miasta trafi 71 tys. zł. Prezydent Miasta Zduńska Wola, Konrad Pokora wydał zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 roku, które oznacza kolejny zastrzyk finansowy dla klubów i stowarzyszeń związanych ze sportem.

 

Paulina Matysiak liderką listy lewicy w okręgu sieradzkim

WiktorIdzikowskiNa konferencji w Łodzi przedstawiono listę kandydatów lewicy z województwa łódzkiego. W wyborach do Sejmu RP jedynką w okręgu sieradzkim będzie Paulina Matysiak.

 

Ostatni epizod bitwy pod Sędziejowicami - rekonstrukcja już 24 sierpnia

24bitwaW najbliższą sobotę 24 sierpnia o godz. 17 w parku w centrum Sędziejowic będzie miało miejsce historyczne wydarzenie, jakiego w tej gminie jeszcze nie było.

 

Regionalny Turniej Sołectw w Szadku 1 września. Już można się zgłoszać

1solectwSzadek zaprasza do udziału w Regionalnym Turnieju Sołectw, który odbędzie się 1 września na terenie rekreacyjnym przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku przy ul. Widawskiej 16.

 

Ulica Łaska w Zduńskiej Woli od Orione do Łódzkiej zamknięta dla kierowców

68246546_1340466036105660_3706347538526240768_nW Zduńskiej Woli nadal trwa przebudowa ulic Łaskiej i Świerkowej. Jak podaje Piotr Pacelt, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, na Łaskiej widać już coraz więcej elementów nowego zagospodarowania, ale co się wiąże z prowadzonymi robotami, coraz mniej jest miejsca na ruch pojazdów.

 

Radio Ziemi Wieluńskiej ma 25 lat! Gratulujemy!

radiozwPunktualnie o godzinie 12 we wtorek 16 sierpnia 1994 roku, odegraniem hymnu państwowego rozpoczęło nadawać Radio Ziemi Wieluńskiej. Otwarcia rozgłośni dokonał Zygmunt Adamski, ówczesny burmistrz Wielunia, przewodniczący Związku Gmin Ziemi Wieluńskie.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u