Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

Już w sobotę kino samochodowe - po raz pierwszy w historii Sieradza

bolblaskTego jeszcze w Sieradzu nie było! W sobotę o godzinie 21.30 rozpocznie się pierwszy w historii Sieradza seans kina samochodowego. Zapraszamy na targowisko przy ulicy Targowej 7, na hiszpański komediodramat ,,Ból i blask'' z 2019 roku.

 

Sprawcy pobicia zatrzymani na gorącym uczynku

pobicieSieradzcy dzielnicowi przy wsparciu strażników miejskich zatrzymali na gorącym uczynku sprawców pobicia dwóch 19-letnich mężczyzn. Agresorzy byli pod wpływem alkoholu. Podejrzanym grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Rafał Trzaskowski 3 lipca odwiedzi Zduńską Wolę

rafalplakatNa mapie spotkań Rafała Trzaskowskiego w kampanii wyborczej w walce o fotel Prezydenta RP znalazła się Zduńska Wola. Kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej odwiedzi miasto 3 lipca. O godz. 19.30 zaplanował spotkanie zarówno z sympatykami, jak i przeciwnikami. Na pytania zebranych odpowiadać będzie na wyspie w Parku Miejskim im. Stefana Złotnickiego (dojście od ulicy Kościelnej lub od ulicy Złotnickiego, od strony siedziby Urzędu Miasta).

 

Odkryty basen w Wieluniu w te wakacje nie będzie czynny

basen-odkrytyMieszkańcy Wielunia są w szoku! Wręcz są wściekli! Okazuje się, że odkryty basen na terenie kąpieliska przy ul. Broniewskiego nie będzie czynny w te wakacje. Ze względu na epidemię koronawirusa. Zachodzą w głowę, skąd taka decyzja wieluńskiego WOSiR-u i burmistrza, skoro działają już podobne kąpieliska w Sieradzu, czy w Warcie, a w sobotę ma się otworzyć zduńskowolski Relaks.

 

Zduńskowolskie baseny otwarte od 4 lipca. Liczba kąpiących ograniczona do 500 osób

basenyDo otwarcia sezonowych basenów odkrytych na terenie przy ul. Tadeusza Kobusiewicza szykuje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Otwarcie kąpieliska zaplanowano w najbliższą sobotę 4️ lipca.

 

Będzie nowa nitka gazowa w powiecie zduńskowolskim

83562877_1627855564033371_7922855372603752620_nZapowiada się - jak informuje Piotr Pacelt, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zduńskiej Woli - nowa, duża inwestycja Polskiej Spółki Gazowniczej w sieć gazową w powiecie zduńskowolskim. Projektant przygotowuje dokumentację na gazociąg w Zduńskiej Woli na ulicach Kościelnej, Złotej i Widawskiej oraz we wsiach Poręby, Holendry, Paprotnia i Marzynek.

 

Kąpielisko w Warcie już otwarte

wartakapielskoPierwsze kąpielisko w Warcie już otwarte! Zaprasza mieszkańców z gminy Warta i nie tylko do korzystania z uroków plaży i kąpieli przy ul. płk. M.A. Tarnowskiego. W godzinach od 10 do 18.

 

Pierwszy koncert plenerowy w Wieluniu po ogłoszeniu pandemii

4lipcakoncwertwielun#Bolewski | Tubis – duet jakiego jeszcze nie słyszeliście! Radosław Bolewski – perkusja, wokal; Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy. Oj, szykuje się nareszcie dawka dobrej muzyki z udziałem publiczności w Wieluniu!

 

Starosta sieradzki Mariusz Bądzior jest chory na koronawirusa!

starostwaMariusz Bądzior poinformował na portalu społecznościowym, że jest chory na koronawirusa i przebywa w szpitalu w Łodzi. Jego obowiązki pełni wicestarosta Kazimiera Gotkowicz.

 

Handlowała podrobioną odzieżą światowych marek

policja2Wieluńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 28-letnią kobietę, która na targowisku w Wieluniu handlowała odzieżą i obuwiem z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 podróbek.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u