Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. W czwartek 5 marca w Warszawie

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. W czwartek 5 marca w Warszawie

PK_artykulPogrzeb Pawła Królikowskiego, zmarłego w miniony czwartek 27 lutego aktora urodzonego w Zduńskiej Woli ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11153-pawe-krolikowski-aktor-rodem-ze-zduskiej-woli-nie-yje-by-ambasadorem-kultury-zduskiej-woli#comments) odbędzie się w czwartek 5 marca. Początek uroczystości o godzinie 11.30 w Kościele Seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie.

 

Tam odprawiona zostanie msza żałobna. Około godziny 13.30 odbędzie się ostatnie pożegnanie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych, mogą skorzystać z transportu, zorganizowanego przez władze miasta Zduńska Wola. Bezpłatny autobus będzie podstawiony 5 marca o godzinie 7.30 na parkingu głównym pod Ratuszem. Osoby chcące skorzystać z możliwości uczestnictwa w pogrzebie Urząd Miasta prosi o zgłaszanie tego pod numerem telefonu: 43 825 02 01.
Do środy 4 bm., do godz. 20 w holu zduńskowolskiego Ratusza wystawiona jest księga kondolencyjna (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11159-w-zduskowolskim-ratuszu-wyoono-ksig-kondolencyjn-moe-si-do-niej-wpisa-kady-ku-pamici-pawa-krolikowskiego ). Zostanie po pogrzebie przekazana rodzicom zmarłego, Janowi i Jadwidze Królikowskim. 5 marca w parafii św. Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli odbędzie się msza w intencji zmarłego aktora.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u