Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Małoletni wpadli z marihuaną

Małoletni wpadli z marihuaną

policjaWieruszowscy policjanci namierzyli dwóch małoletnich mieszkańców gminy Wieruszów, podejrzewanych o posiadanie i udzielanie narkotyków. Teraz o losie nieletnich zdecyduje sąd rodzinny.

 

19 kwietnia po godzinie 18 policjanci zostali powiadomieni o odnalezieniu narkotyków w jednym z mieszkań w gminie Wieruszów. Kryminalni na miejscu ustalili, że 54 – letnia kobieta, sprawując opiekę nad małoletnimi mieszkańcami gminy Wieruszów, odnalazła susz marihuany. Kobieta przekazała policjantom informację, że narkotyk schowany był w rzeczach osobistych jej 16 – letniego podopiecznego. Śledczy ustalili również, że 16 – latek udzielił wcześniej narkotyku swojemu 15 – letniemu koledze, który również był pod opieką kobiety, zaniepokojonej zachowaniem małoletnich.
Policjanci zabezpieczyli odnalezione środki narkotyczne. Już wstępne oględziny substancji wskazały, że to marihuana. Funkcjonariusze sprawdzają, czy „amatorzy zielonego suszu” nie mieli już wcześniej konfliktów z prawem oraz to, w jaki sposób weszli w posiadanie narkotyków. Po przesłuchaniu nieletnich sprawców czynów karalnych, o dalszym losie nastolatków zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Asp. sztab. Damian Pawlak Rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u