Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Trudny czas, ale uczniów z II LO w Sieradzu stać na sukcesy

Trudny czas, ale uczniów z II LO w Sieradzu stać na sukcesy

3W II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, w tak trudnym roku szkolnym uczniowie odnoszą sukcesy na olimpiadach przedmiotowych.

 

Aleksandra Dybka została finalistką LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Ten tytuł zapewnia jej stuprocentowy wynik egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Magdalena Kupis, również tegoroczna maturzystka zakwalifikowała się do etapu centralnego XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której finał odbędzie się w maju.
Jakub Chmielewski zakwalifikowany został do centralnego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w Bloku – Wynalazczość. Jak poinformowała nas Aleksandra Hofman, nauczycielka języka polskiego w II LO, uczniowie z młodszych klas tego liceum wzięli udział w kilku różnych olimpiadach na poziomie okręgowym, co napawa nadzieją na kolejne sukcesy w następnym roku szkolnym.

(lek)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u