Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nakrętki dla Stowarzyszenia ,,Na Psią Łapę - Sercem Psa''

Nakrętki dla Stowarzyszenia ,,Na Psią Łapę - Sercem Psa''

untitled-0053_1280x85343 worki po 120 litrów każdy odebrało sieradzkie Stowarzyszenie "Na Psią Łapę - Sercem Psa". W workach znajdowały się nakrętki, które sieradzanie wrzucali do "serduchowych" pojemników przeznaczonych do ich zbiórki.

 

Zgromadzone zakrętki posegregują wolontariusze ze Stowarzyszenia zważą i zawiozą do firmy recyklingowej. Ta, w zamian za dostarczony surowiec, który będzie wykorzystany do stworzenia regranulatu, przekaże określoną kwotę na jej konto. Akcja odbioru nakrętek koordynowana była przy współudziale Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sieradzu, która skontaktowała się ze Stowarzyszeniem "Na Psią Łapę - Sercem Psa". Kolejne nakrętki systematycznie trafiają do "serduchowych" pojemników. Gdy te zostają wypełnione, ich opróżnieniem zajmują się pracownicy sieradzkiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.
Kolejna porcja worków z nakrętkami trafi na pomoc dla Krzysia Smarzycha z Przedszkola nr 15 w Sieradzu, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Charakterystyczne pojemniki pojawiły się przed budynkiem Urzędu Miasta i "Zielonym ryneczkiem" w kwietniu, na wniosek radnych miejskich.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u