Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Natan Gryga i Norbert Kuświk wyśpiewali kolejne nagrody

Natan Gryga i Norbert Kuświk wyśpiewali kolejne nagrody

NATANWokaliści, kształcący swe głosy pod kierunkiem Tomasza Marciniaka w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli odnieśli kolejne sukcesy na festiwalach.

 

W Hiszpanii odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Online „World Art Games”, w której wziął udział 9-letni Natan Gryga. Pierwsze miejsce wywalczył sobie wykonaniem piosenki pt.” Lubię spać” do słów i muzyki Juliusza Kamila. Dziewięciolatek zajął też I miejsce na International Contest – Festival Online „THE NEW GENERATION” , który odbył się w Tallinie – stolicy Estonii. W kategorii "Vocal" za piosenkę wykonywaną w języku angielskim pt. „Dance Monkey”. Na International Online Festival – Contest „GOLDEN CENTURY' 2021” w Dubaju, w którym także wziął udział Natan, za wykonanie piosenki pt. „Bratnie dusze” do słów Marka Witolda Czamary i Joanny Klepko oraz muzyki Marka Witolda Czamary zdobył również I miejsce w kategorii "Vocal". Starszy wychowanek Tomasza Marciniaka, 18-letni Norbert Kuświk w zakończonym właśnie IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Bez Granic „GOLDEN VOICE” w Jędrzejowie, którego finał odbył się na żywo, w kategorii 16 – 20 lat, zajął III miejsce. Wykonał piosenkę pt. „Ona nie mieszka tu” do słów i muzyki Ryszarda Rynkowskiego. Gratulujemy!

KaMi S

Podobne: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13401-dziewiciolatek-i-osiemnastolatek-z-pmdk-qna-piterkuq-w-zduskiej-woli-znow-na-podium

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u