Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Świąteczne konkursy Województwa Łódzkiego

Świąteczne konkursy Województwa Łódzkiego

Wojedzki2021Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w dwóch świątecznych konkursach Bożonarodzeniowym i na Tradycyjne Pierniki Świąteczne.

 

Wojewódzki Konkurs Bożonarodzeniowy został podzielony na dwie kategorie: Tradycyjna Potrawa Wigilijna i Tradycyjny Wypiek Bożonarodzeniowy. Uczestnicy konkursu muszą samodzielnie przygotować danie zgłaszane do rywalizacji oraz zaprezentować je na zdjęciach. Ważne, aby potrawy powstały z produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego. Sfotografowane potrawy trzeba przesłać na nasz adres zgodnie z wytycznymi i regulaminem podanym na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-bozonarodzeniowy-2021
Dla autorów najlepiej wyglądających i tradycyjnych dań przygotowane są atrakcyjne nagrody: 1000 zł, 750 zł i 500 zł oraz upominki dla wyróżnionych. Wojewódzki Konkurs pn. „Tradycyjne Pierniki Świąteczne – 2021” przewidziany jest dla najmłodszych mieszkańców województwa i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat i 11-15 lat. Uczestnicy mają za zadanie upiec pod okiem osoby dorosłej tradycyjne pierniki świąteczne oraz własnoręcznie je ozdobić. Również w tym konkursie ważne jest, aby do wypieku używać produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego. Gotowe pierniki również trzeba zaprezentować na zdjęciach.
Dla laureatów i osób wyróżnionych przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły i zgłoszenia na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-tradycyjne-pierniki-2021 Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 1 grudnia o godzinie 12:00.

Beata Graszka
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Kancelaria Marszałka Wydział Prasowy

Wojewdzki2021

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u