Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rozbudowa szpitala w Pajęcznie za 22 miliony złotych!

Rozbudowa szpitala w Pajęcznie za 22 miliony złotych!

pajeczno2Szpital w Pajęcznie będzie rozbudowany. Jak donosi Radio Ziemi Wieluńskiej, podpisano już umowę na inwestycję, której koszt szacuje się na ponad 22 mln 300 tys. zł. Dotacja z Rządowego Funduszu „Polski ład”: Program inwestycji strategicznych wynosi ponad 10 mln 600 tys. zł. Dotacja celowa rezerwy ogólnej budżetu państwa, to z kolei ponad 5,5 mln zł.

 

- Dbamy nie tylko o drogi, ale i o inną infrastrukturę, o służbę zdrowia. Będzie dobudowane kolejne skrzydło, dojdzie nam 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Będzie powiększone zaplecze dla oddziału wewnętrznego, dla ZOL-u, dla izby przyjęć. Mam nadzieję, że tutaj poprawimy też warunki dla naszych pacjentów, żeby mieli dobre warunki do leczenia się – mówił starosta powiatu pajęczańskiego Zbigniew Gajęcki.
- To inwestycja za 22 mln zł – dodaje posłanka Beata Mateusiak-Pielucha z PiS. – Bardzo duża, jak na powiat. Wierzyć się nie chce, ale inwestycja ma zostać zrealizowana do końca przyszłego roku. Wykona ją firma: „MODERN-BUD” STRUGAŁA Sp. J.

(opr. lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u