Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Łascy policjanci mieli swój wkład w akcji EUROCAR

Łascy policjanci mieli swój wkład w akcji EUROCAR

eurocarBmw X5 warte blisko 100.000 złotych udało się zabezpieczyć łaskim policjantom z wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną podczas dwudniowej akcji EUROCAR, jaką z funcjonariuszami z Łódzkiego prowadzili policjanci Interpolu i Europolu. Pojazd pochodził z kradzieży na terenie Niemiec. Akcja podjęta była z udziałem przedstawicieli innych służb i instytucji takich jak Straż Graniczna, Straż Pożarna, Służba Celna , Urząd Kontroli Skarbowej, Państwowa Inspekcja Pracy, Nadzór Budowlany i wiele innych.  
Na terenie województwa łódzkiego podczas dwudniowych działań EUROCAR skontrolowano blisko 5.900 pojazdów i wylegitymowano ponad 4.200 osób. Funkcjonariusze za różne wykroczenia nałożyli na sprawców około 400 mandatów karnych na łączną sumę ponad 45 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali 17 samochodów utraconych w wyniku przestępstwa i zatrzymali 15 osób, w tym poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Skontrolowano kilkaset warsztatów samochodowych, komisów, parkingów i tzw. szrotów. Sprawdzenia dotyczyły zarówno zarejestrowanych podmiotów gospodarczych jak i wytypowanych punktów działających w szarej strefie. Podczas jednej z takich kontroli natrafiono na skradzione wcześniej w Niemczech bmw.


Ewa Dobrowolska
korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u