Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Awanturnik za kółkiem miał prawie 3 promile alkoholu we krwi!

Awanturnik za kółkiem miał prawie 3 promile alkoholu we krwi!

36-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli i współtowarzysz jego podróży o 12 lat młodszy zduńskowolanin mogą zostać ukarani grzywną nawet do 5.000 zł. Za co? A panowie jadąc sobie reanult kangoo kierowanym przez starszego nie ustąpili pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Torfowej i Łąkowej, i zderzyli się z volkswagenem polo, którym kierował 19-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Żadnemu z uczestników ruchu na szczęście nic się nie stało. Ale! Ale 36-latek, u którego stwierdzono prawie 3 promile alkoholu we krwi awanturował się, utrudniał pracę policjantom przybyłym na miejsce zdarzenia. Pomagał mu w tym dzielnie jego 24-letni kompan. Nie skutkowały prośby stróżów prawa o podporządkowanie się poleceniom. Z uwagi na arogancję i upór trafili obaj do aresztu zduńskowolskiej komendy.  
Przed osadzeniem w areszcie wszczęli także awanturę z pracownikami pogotowia ratunkowego. Kierowcy kango grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Obaj natomiast odpowiedzą jeszcze za wykroczenia zakłócenia porządku publicznego. Za co grozi kara grzywny do 5.000 zł.


Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u