Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola miał patent na wiceliderów!

MKS Zduńska Wola miał patent na wiceliderów!

DSC09544W zeszłym tygodniu MKS Zduńska Wola pokonał wicelidera LKS Kwiatkowice, a 2 listopada zwyciężył kolejnego wicelidera klasy A - WKS Rokitnica. Po tym meczu MKS jest nadal liderem grupy II. Prowadzi z 33 punktami. Ma 6 punktów przewagi na LKS Kwiatkowie i 8 nad WKS Rokitnica.

Pierwsza połowa tego spotkania była wyrównana, ciekawa, bowiem oba zespoły mogły strzelić po kilka bramek. Ale dopiero w 26. minucie po akcji Łukasza Rakowskiego, który zagrał piłkę wzdłuż bramki gości, zaś obrońca WKS tak niefortunnie próbował ją wybić, że... skierował piłkę do własnej bramki! Kolejna bramka padła po 11 minutach ze strzału Macieja Masłowskiego.
W drugiej połowie Dawid Kępniak napastnik MKS podwyższył wynik na 3:0. Mimo jeszcze wielu okazji gospodarzy takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

MKS Zduńska Wola - WKS Rokitnica 3:0 (2:0)
Bramki: samobójczy 26', Masłowski 37', Kępniak 52'

Skład MKS: Zielonka- Witczak, Jendrychowski, Ratajczyk, Kosecki, Korona, Królewiak, Rakowski, Pawłowski, Kępniak, Masłowski, Rosiak, M.Witczak, Tomczyk, Pietrzykowski, Szmyt, Piotrowski.

Tekst i foto: Lech Kulma