Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola kontra drużyna Jacka Berensztajna

MKS Zduńska Wola kontra drużyna Jacka Berensztajna

DSC05594Do ciekawej konfrontacji doszło w w siódmej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej. Beniaminek, MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku pretendenta do awansu do IV ligi, drużynę Orkana Buczek prowadzoną przez Jacka Berensztajna, byłego zawodnika ekstraklasy i reprezentanta Polski. Była walka od pierwszej minuty zakończona remisem 2:2.

Mecz układał się po myśli gospodarzy, którzy grali ofensywnie, agresywnie i po strzałach Dawida Kępniaka w 14 minucie i w 54 minucie prowadzili 2:0. W drugiej połowie na boisko wszedł Jacek Berensztajn. Mimo zaawansowanego wieku podawał niczym profesor. Właśnie po jego dwóch precyzyjnych zagraniach padły bramki dla gości. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Marecki (była to 76 minuta), a w 92 minucie gospodarze strzelili sobie gola samobójczego... Można więc powiedzieć, że Orkan Buczek wywiózł ze Zduńskiej Woli szczęśliwy remis. MKS Zduńska Wola zajmuje w sieradzkiej klasie okręgowej szóste miejsce z 11 punktami. Liderem jest zespół KS Chojne z dorobkiem 17 punktów.

MKS Zduńska Wola - Orkan Buczek 2:2 (1:0)