Strona główna Artykuły Aktualności Zwycięstwo zduńskowolskiej Gatty! /fotorelacja Krzysztofa Staniuchy/

Zwycięstwo zduńskowolskiej Gatty! /fotorelacja Krzysztofa Staniuchy/

DSC_7225Gatta Zduńska Wola zakończyła pierwszą rundę zwycięstwem nad Gwiazdą Ruda Śląska, ostatnim zespołem w tabeli. Tym samym przypieczętowała pierwsze miejsce w ekstraklasie futsalu.

Gospodarze od początku spotkania dominowali na boisku, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości Dawida Barteczkia. Na dodatek w 12. minucie stracili bramkę po kontrze zespołu ze Śląska. Na listę strzelców wpisał się Jacek Hewlik. W drugiej połowie Gatta narzuciła swój styl gry. W 29. minucie gola wyrównującego zdobył Mariusz Milewski po przepięknym strzale z 12 metrów!. Na kolejną bramnkę zduńskowolscy kibice długo nie musieli czekać, bo już 33. minucie Daniel Krawczyk dał prowadzenie zespołowi ze Zduńskiej Woli. W 39. minucie Michał Marciniak przypieczętował zwycięstwo gospodarzy i wynikiem 3:1 zakończyło się to spotkanie.

Zdjęcia z meczu dzięki uprzejmości Krzsztofa Staniuchy.

Gatta Active Zduńska Wola - Gwiazda Ruda Śląska 3:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Milewski 29', Daniel Krawczyk 33', Michał Marciniak 39'- Jacek Hewlik 12'
Gatta: Dariusz Słowiński, Adam Miłosiński - Krzysztof Adamski, Mateusz Olczak, Emil Młynarczyk, Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk, Michał Marciniak, Mariusz Milewski, Michał Szymczak, Arkadiusz Szypczyński.