Strona główna Artykuły Aktualności Kolejny wygrany dublet drużyn MKS Zduńska Wola

Kolejny wygrany dublet drużyn MKS Zduńska Wola

DSC03270I ta kolejka była szczęśliwa dla drużyn seniorów MKS Zduńska Wola. Obie ekipy wygrały swoje mecze wyraźnie i zebrały dobre recenzje za ofensywną, ciekawą grę!

Pierwszy zespół, prowadzony przez Marcina Olejniczaka, pokonał na własnym boisku drużynę LKS Zapole 3:0, do przerwy prowadząc 1:0. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół. Szczególnie jednak Dawid Kępniak, który strzelił kolejne dwie bramki i ma już na swoim koncie 10 goli. MKS zajmuje 5. miejsce w sieradzkiej klasie okręgowej mając na swoim koncie 11 punktów, bramki 14:10. Występujący w IV grupie sieradzkiej klasy B drugi zespół MKS pokonał w zduńskowolskich DERBACH Olimpię Karsznice 3:1, prowadząc do przerwy 2:0. Po tym spotkaniu MKS II zajmuje 3. miejsce z 9 punktami, bramki 15:7.

MKS Zduńska Wola - LKS Zapole 3:0 (1:0)
Bramki: Mariusz Pietrzak 43', Dawid Kępniak 64'(k), 88'.

Olimpia Karsznice - MKS II Zduńska Wola 1:3 (0:2)
Bramki: Paweł Kopczynski 70' - Michał Walocha 27', Łukasz Jendrychowski 39',54'

Tekst i foto: Lech Kulma