Strona główna Artykuły Aktualności Hej Sokoły!

Hej Sokoły!

Image_9Po raz kolejny zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego Sokół w Zduńskiej Woli potwierdzili doskonałą formę. Tym razem na Okręgowych Zawodach Strzeleckich w Radomsku, gdzie strzelali z pistoletów.

Podczas ostatniej części zawodów (pierwsza tura odbyła się już w maju) najlepsi byli Ludwik Malasiński i Marian Cichecki, którzy zdobyli pierwsze i drugie miejsca uzyskując odpowiednio 185 i 184 punkty. W tej samej konkurencji czwarte miejsce zajął Wojciech Sadowski. W strzelaniu z pistoletu najlepszy spośród całej stawki zawodników okazał się Marian Cichecki, a kolejni reprezentanci ,,Sokoła" zdobyli miejsca od trzeciego do szóstego. Po podliczeniu wszystkich punktów w każdej kategorii zduńskowolskie ,,Sokoły'' zajęły miejsca w klasyfikacji finałowej. W kategorii pistolet sportowy Ludwik Malasiński zajął drugie miejsce (556 pkt), trzecie to sukces Mariana Cicheckiego (555 pkt), na piątym sklasyfikowano Aleksandra Cieślaka (543 pkt), szóste zajął - Wojciech Sadowski (542 pkt). W konkurencji pistolet centralnego zapłonu strzelcy z klubu ,,Sokół" zajęli miejsca od 3.do 7. Marian Cichecki był trzeci z sumą 285 pkt, czwarty był Ludwik Malasiński (283 pkt), piąty - Eugeniusz Kaleta (276 pkt), szósty- Aleksander Cieślak (276 pkt), siódmy - Wojciech Sadowski (271 pkt), a ósmy - Łukasz Suwald (262 pkt). Szczegółowe wyniki z zawodów na stornie internetowej http://www.10-strzel.org/komunikaty-z-zawodow