Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Poszukiwany wpadł, bo... nie nosił maseczki

Poszukiwany wpadł, bo... nie nosił maseczki

policja2Wieruszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. Poszukiwany odbywa już karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

 

26 kwietnia po godzinie 23 podczas patrolowania miasta, na ulicy Warszawskiej w Wieruszowie policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po wylegitymowaniu przechodniów okazało się, że to 29 i 22 – letni mieszkańcy powiatu wieruszowskiego. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się również, że 22 – latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. W tej sytuacji policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za kradzieże. Dodatkowo ukarali poszukiwanego mandatem karnym, za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Funkcjonariusze ustalili również, że drugi z mężczyzn, 29 – letni legitymowany z uwagi na stan zdrowia i okazane zaświadczenie lekarskie, zwolniony jest z obowiązku zakrywania twarzy.

Asp. sztab. Damian Pawlak
Rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj



Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u